Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nappal minden jó, de éjszaka?

Nappal minden jó, de éjszaka?

Figyelt kérdés

A férjemmel minden szuper, egy dolgot kivéve.

Gyerekkorom óta csak hidegben tudok aludni, de így is lassan, nehezen alszom el. Minél hidegebb van, annál jobban alszom. 10 fok felett fulladok, ver a víz...

Cserébe ő két másodperc alatt kómába esik és úgy horkol, hogy rettegek, mikor jönnek az elefántok az állatkertből a hívásra. Viszont ő fázik.

Én meztelenül alszom, egy vékony takaró van rajtam, ő pólóban, három vastag takaró alatt - ő fázik, nekem néha így is melegem van. Ablak nyitva.

Füldugót próbáltam, de semmit se ér. Néha 2-3 órán át nem tudok aludni a horkolástól. Piszkálni nem akarom érte, mert nem tehet róla, ettől függetlenül rettentő zavaró.

Őt a hideg zavarja.

Gyakorlatilag egy ágyban nem tudjuk kipihenni magunkat, annyira zavarjuk egymást az alvásban.


Természetesen alvás közben mindegy, hogy egyedül vagyok, vagy fekszik mellettem valaki, de elaludni mindketten összebújva szeretünk.

Felmerült, hogy külön alszunk, de a bújós rész miatt nem került még rá sor.

Nem tudom mit csináljak, mert ő panaszkodik a hidegre, én meg egyszerűen nem tudom kipihenni magam :(


2010. dec. 20. 20:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát mink éppen a horkolás miatt külön alszunk....Semmi más gondunk.Régen nem horkolt csak 3 éve.....

Attól a szex még a régi.Megeggyeztünk jövöre kész lesz az emelet az új háló,akkor megint megpróbálunk egy ágyban aludni.Majd meglátjuk.

2010. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A másik.Olyan hidegben én se tudnék aludni.....
2010. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Előbb megkell ismerni egymást ,meg a másik fél jó és roszz szokásait,és csak azután házasodni...
2010. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
valahogy szokd meg a meleget, mert ha lesz babátok ő sem lehet a hidegben, amikor pl arra kényszerültök, hogy egy szobában aludjatok.
2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez nem normális hogy 10 fokban meg meztelenül alszol,vékony takaró alatt ezt ne várd mástól.
2010. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha lesz gyerek, akkor a férjem alszik vele egy szobában, maximum kirángat az ágyból, ha kellek és átmegyek :) Vagy marad a nyári megoldás: légkondi rám irányítva én meg a pólóba csavart, lefagyasztott vizes flaskát ölelgetek... (tényleg így alszom nyáron)
2010. dec. 20. 20:59
 7/24 A kérdező kommentje:
20:55 - gondolod, hogy ezek alapján választ párt valaki? Tökéletes ember úgysincs, a meghatározó tulajdonságok között pedig nem szerepel a horkolás. Főleg, hogy nem szándékos dolog.
2010. dec. 20. 21:00
 8/24 A kérdező kommentje:

A férjemen egy készlet paplan van, én a vékonnyal takarózom, ő három vastaggal.

Voltam már orvosnál, hogy nem rendellenesség-e, de azt mondta, hogy furcsának furcsa, viszont orvosilag normális - nekem más a hőérzetem, mint az átlagnak.

2010. dec. 20. 21:02
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

mi külön szobában alszunk, pont a horkolás miatt.

semmi baj ezzel!

szexelünk,aztán sokáig összebújunk,aztán ha már majdnem elalszunk,ő átmegy a saját ágyába. És nincs gond. Reggel meg van hogy arra ébredek hogy bebújik mellém :)))

2010. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy az alvás tényleg külön lesz. Ő fűtött, én hangszigetelt szobában. :) Bár 40-50 éve múlva, amikor már rossz lesz a keringésem és nagyot hallok, már nem fognak ezek problémát jelenteni :)
2010. dec. 20. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!