Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is van ez? Ha valaki...

Hogyan is van ez? Ha valaki értékel valamit, vagy éppen nem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy igen egyszerű kérdéssel fordulnék hozzátok, a véleményeteket kérném ki.


A vőlegényem kb. 8 évvel ezelőtt ráépített a szülei házára magának egy lakást. Ő tervezte a lakást, csempézett, padlót lerakott, festett, fürdőszobát, konyhát szépen fokozatosan megcsinálta. Én nekem nagyon tetszik a lakás, hiszen itt kert is van, a szülők egyáltalán nem zavarnak, fel sem járnak, mint egy társasházban.


A vőlegényem mindig hangoztatja, hogy a volt barátnője "annyira nem értékelte ezt az egészet". Mert néha megkérdezi, hogy én jól érzem-e magam a lakásban, szeretnék-e változtatni valamin. Én mindig mondom, jól érzem magam, és szeretek ott lakni.

A volt barátnője meg a szüleivel lakott egy panel lakásban (tíz emeletes), és ezek után ezt nem tudta értékelni. (a lány ide is költözött)

Ezt hogy lehet "nem értékelni?"


Hiszen adott a saját fészek, a kert, a nyugalom, a friss levegő.


Sosem merem megkérdezni, hogy ez miben merült ki a volt barátnője részéről.


Szerintetek?


2010. dec. 20. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel neked nem kéne foglalkoznod.Hanyagoljátok a volt barátnő témát.És érezzétek jól magatokat.Hasonló helyzetben lakunk párommal,nálunk sem járnak fel anyósék.Inkább én szoktam lemenni anyósomhoz,ha párom nincs otthon épp,mert nagyon jóban vagyunk,szeretek vele beszélgetni.Előttem nem nagyon vitt haza senkit a párom,nem voltak elég komolyak a kapcsolatok hozzá.
2010. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!