Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is van ez? Ha valaki...

Hogyan is van ez? Ha valaki értékel valamit, vagy éppen nem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy igen egyszerű kérdéssel fordulnék hozzátok, a véleményeteket kérném ki.


A vőlegényem kb. 8 évvel ezelőtt ráépített a szülei házára magának egy lakást. Ő tervezte a lakást, csempézett, padlót lerakott, festett, fürdőszobát, konyhát szépen fokozatosan megcsinálta. Én nekem nagyon tetszik a lakás, hiszen itt kert is van, a szülők egyáltalán nem zavarnak, fel sem járnak, mint egy társasházban.


A vőlegényem mindig hangoztatja, hogy a volt barátnője "annyira nem értékelte ezt az egészet". Mert néha megkérdezi, hogy én jól érzem-e magam a lakásban, szeretnék-e változtatni valamin. Én mindig mondom, jól érzem magam, és szeretek ott lakni.

A volt barátnője meg a szüleivel lakott egy panel lakásban (tíz emeletes), és ezek után ezt nem tudta értékelni. (a lány ide is költözött)

Ezt hogy lehet "nem értékelni?"


Hiszen adott a saját fészek, a kert, a nyugalom, a friss levegő.


Sosem merem megkérdezni, hogy ez miben merült ki a volt barátnője részéről.


Szerintetek?


2010. dec. 20. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azzal volt baja hogy anyós pajtásék ott laknak alattuk.:) Lehet akkoriban még feljártak hozzájuk.
2010. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az anyósékkal volt a baj,hanem nem szerette eléggé a pàrodat.
2010. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret kertes házban lakni, vannak ilyen emberek is. Van olyan is, akinek a jó közlekedés, vagy a pörgés fontosabb, mint a kert. Esetleg nem tetszett neki, mert más az ízlése.
2010. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az anyósék akkor sem jártak már fel. Sosem jártak fel.

A lány meg nem volt bulizós, egy nagyon visszahúzódó lány volt, önteni kellett bele a lelket folyamatosan.


Ezért nem értem.

Semmi gond nincs ezzel, én is a belvárosból jövök és bizony ez itt kint nagyon jó. ( a közlekedés itt is jó)

2010. dec. 20. 20:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: én is csak erre tudok gondolni.. hiszen ő lépett le.
2010. dec. 20. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
fordítás: "annyira nem értékelte ezt az egészet" = nem nyalta ki a a párod seggét mindenben és bólogatott mindenre, mint a jókislány, hanem volt saját véleménye és nem cselédnek szegődött
2010. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó: picit eltértél a tárgytól!

Ne felejtsd el, én is itt élek jelenleg és hidd el, én aztán hangot adok a véleményemnek.


Teljesen nem arról van szó, amit leírtál, szerintem ez a te saját gondod.

2010. dec. 20. 20:34
 8/11 A kérdező kommentje:

amúgy pont a lánynak volt minden megadva. Amit szeretett volna, az megvalósult.

A vőlegényem családja is egy nagyon rendes család, mindig csak adnak és adnak.


Én itt élek, és tapasztalom, és épp ezért nem értem a mási lányt, hogy tudta ezt így itt hagyni.

És hogy nem tudta azt értékelni, hogy ez a párom saját kezű munkájából jött össze.

2010. dec. 20. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:
De miért kellett volna "megbecsülnie", ha egyszer menni akart? Semmi összefüggést nem látok a lakás, és a szakítás közt. Vagy talán ott kellett volna maradnia örökre, csak azért, hogy ne panelban lakjon? Van, akinek nem az a fontos, hogy a pasinak lakása legyen, hanem a szerelem.
2010. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

csak a végén akart menni, na mindegy.

Köszönöm a válaszokat, inkább nem foglalkozom ezzel. :)

2010. dec. 20. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!