Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán anya az ilyen? Ti...

Egyáltalán anya az ilyen? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Azzal jön állandóan, hogy miért nem dolgozom az iskola, és a barátom mellett. Mert hogy ő már dolgozott 12 évesen is. (hozzáteszem, akkor 1965 volt)

Most beteg lettem, és egyedül voltam itthon egy hétig, és nekem jött 2x, hogy betegen miért nem takarítottam ki a házat. Ma este is elkezdett nekem olyanokat a fejemhez vágni, hogy nekem a barátom csak arra kell, hogy valaki megb.sszon. Meg is tépett. Szerinte egy semmirekellő f.s vagyok, belőlem az életben esetleg k.rva lesz. Ahhoz képest betegen egy országos földrajzversenyre készülök, és elegem az egész életből. Intézetbe akar adni, aminek a következménye az lenne, hogy soha többé nem látom a szerelmemet, sőt, azt sem engedi, hogy most KARÁCSONY UTÁN találkozzunk...Nem tudom már, mit tehetnék, mindenért engem tart felelősnek. Amikor megver, eszelősen vigyorogni szokott. Ma készítettem egy hangfelvételt arról, ahogyan beszélt velem. Ha kell, hajlandó vagyok felhasználni ellene, attól függetlenül, hogy egy hisztirohamom is hallatszik.(azt üvöltöttem, hogy miért jó az neki, hogy tönkrevágja az életemet, és elszakít a szerelmemtől) Mit tegyek? Nem bírom elviselni ezt tovább, de intézetbe több okból sem szeretnék kerülni. Senki nincs így hirtelen, aki gyámságot vállalna felettem, és tényleg nem tudom már, mi lenne a helyes, mi lenne a legjobb megoldás. Segítsetek, kérlek!


2010. dec. 20. 00:17
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Édesapáddal, nagyszülőkkel, nagynénikkel mi a helyzet? És testvéred, unokatestvéred nincs?
2010. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Nagyanyám beteg, tesóm nem foglalkozik azzal, hogy velünk mi van, és félárva vagyok.
2010. dec. 20. 00:56
 13/50 anonim válasza:
Iskolába szólj valakinek! Kell lennie gyermekvédelmi felelősnek aki segít. Engem ez az eszelős vigyorgás nagyon megrémít...
2010. dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nem merek szólni senkinek...Mert akármit csinál velem, rajta kívül senkim sincs, mindenki lesz.rja a fejemet. Ő is persze...
2010. dec. 20. 01:07
 15/50 A kérdező kommentje:
Amúgy az a véleményem, hogy az anyám új értelmet ad a prüdéria fogalmának - szerinte azért, mert nem 25 évesen veszítettem el a szüzességemet, akkor én már k.rva is vagyok egyből. Huh.
2010. dec. 20. 01:10
 16/50 anonim válasza:

Mégis mi okozza ezt az állapotot?

Elképzelhető, hogy féltékeny rád, mert neked van párod neki pedig nincs?

Mióta van ez?

2010. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Kb. 2 éve viselkedik így velem. Azalatt 2 barátja volt, de egyik sem bírta mellette sokáig. Szedett-vedett okok miatt szakítottak meg vele minden kapcsolatot. Én a mostani barátommal másfél éve járok. Most hallgatom a hangfelvételt, furcsa visszahallgatni, hogyan próbáltam a fejébe verni sikítva, hogy nekem van igazam. Istenem...
2010. dec. 20. 01:15
 18/50 anonim ***** válasza:
Hány éves az anyukád? Ez szörnyű! Idős már a pasizáshoz? Mert az kéne neki, lehet.
2010. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

1.Ha komolyan be akarná gyógyszerezni magát, nem fenyegetőzne vele, inkább elbújna és megtenné.

2. Keresztszüleid nincsenek?

3. Nem kellett volna megállni a kiabálásra.

2010. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
57 éves. Keresztszüleim Németországban élnek...Szokott anyám pasizni, de csak neten. Innen sikerült összeszednie 2 pasit, de mindkettő kidobta, az egyik állítólag olyanokkal is sértegette, hogy érthetetlenül beszél, hadar.
2010. dec. 20. 01:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!