Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán anya az ilyen? Ti...

Egyáltalán anya az ilyen? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Azzal jön állandóan, hogy miért nem dolgozom az iskola, és a barátom mellett. Mert hogy ő már dolgozott 12 évesen is. (hozzáteszem, akkor 1965 volt)

Most beteg lettem, és egyedül voltam itthon egy hétig, és nekem jött 2x, hogy betegen miért nem takarítottam ki a házat. Ma este is elkezdett nekem olyanokat a fejemhez vágni, hogy nekem a barátom csak arra kell, hogy valaki megb.sszon. Meg is tépett. Szerinte egy semmirekellő f.s vagyok, belőlem az életben esetleg k.rva lesz. Ahhoz képest betegen egy országos földrajzversenyre készülök, és elegem az egész életből. Intézetbe akar adni, aminek a következménye az lenne, hogy soha többé nem látom a szerelmemet, sőt, azt sem engedi, hogy most KARÁCSONY UTÁN találkozzunk...Nem tudom már, mit tehetnék, mindenért engem tart felelősnek. Amikor megver, eszelősen vigyorogni szokott. Ma készítettem egy hangfelvételt arról, ahogyan beszélt velem. Ha kell, hajlandó vagyok felhasználni ellene, attól függetlenül, hogy egy hisztirohamom is hallatszik.(azt üvöltöttem, hogy miért jó az neki, hogy tönkrevágja az életemet, és elszakít a szerelmemtől) Mit tegyek? Nem bírom elviselni ezt tovább, de intézetbe több okból sem szeretnék kerülni. Senki nincs így hirtelen, aki gyámságot vállalna felettem, és tényleg nem tudom már, mi lenne a helyes, mi lenne a legjobb megoldás. Segítsetek, kérlek!


2010. dec. 20. 00:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
koliba nem tudnál menni?
2010. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
vagy a barátodhoz költözni?
2010. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Játszd le egy pszichológusnak vagy háziorvosnak.
2010. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Hát anyud nem semmi. A legjobb ha szólsz a gyámügynek az intézet nem börtön attól még találkozhatsz a barátoddal.
2010. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Elvette a telefonomat.
2010. dec. 20. 00:29
 6/50 anonim ***** válasza:
Mi a baja anyádnak? Talán pont neki kellene egy kis farok, attól megnyugodna. Úgy veszem észre egyedül nevel. Én is neveltem nagyon sokáig egyedül a gyerekemet, és örültem hogy ő ott van mellettem. Mindenben egymás támaszai voltunk. Voltak nagyon nehéz idők, de azt is átvészeltük, mert szerettük és szeretjük egymást a lányommal a mai napig. Ne engedd, hogy terrorizáljon. Van a kezedben egy hangfelvétel, és menjél be a gyámügyre, hátha elbeszélgetnek vele és jobb belátásra bírják. Elmeorvost neki!
2010. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen menjél be a gyámügyi hivatalba,és ott mondj el mindent.Nem kell félned,mert nem fognak állami gondozásba venni ott helyben.Először Anyuci kap egy gyámhatósági idézést,amire köteles lesz bemenni.Mivel ez valamilyen szinten gyermek bántalmazás foglalkozni fognak az üggyel.Felfogják hivni a figyelmét,hogy ebből baja lehet amennyiben nem viszonyul hozzád emberi (szülői)módon.Ha meg nagyon elmérgesedik a helyzet kirendelnek egy gyámot hivatalból,és akkor mi van?Azért még nem kell intézetbe menni.
2010. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
75%
Akkor az anyukád most 57 éves, ha jól számolom. És 41 évesen szült Téged. Pedig pont az a jellemző, akik ilyen későn szülik az egyszem gyereküket, hogy mindent megadnak neki érzelmileg és anyagilag is, amit csak tudnak. Hogy ez mégsem így van, valami pszichológiai oka lesz. Tudni kéne, mitől ideges, mi nyomasztja? Mert nem Te, nyilván, csak rajtad csattan az ostor. :(
2010. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátoddal, esetleg az ő szüleivel.Vagy tényleg menj a gyámügyhöz.Anyádat meg nyomorékká kéne verni.Mint az összes ilyen szülőt.
2010. dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Az előbb fogtam magam, felöltöztem, de csak a kapuig jutottam, mert kiüvöltött utánam, hogy azonnal jöjjek be, mert hideg van. Most meg üvöltve sír a fürdőszobában. Mindig attól félek, hogy begyógyszerezi magát, mert állandóan azzal fenyegetőzik. Visszaadta a telefonomat, de fél óráig könyörögtem neki. Nem tudom, mit csináljak...Már elegem van az egészből, egy hete azon kattog az agyam, hova tűnhetnék el...
2010. dec. 20. 00:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!