Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a testvéremből!...

Elegem van a testvéremből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a bátyjám 22. Sajnos nem rég költöztünk el otthonról és az új házban még nem állt helyre a rend, nincs minden szoba teljesen kész az emeleten stb.. ezért egymás melletti szobában alszunk.. Bátyjámnak van egy bartnője és heti 3x 4x nálunk alszik.. amit már nagyon unok!! Többször hallottam őket szex közben :S Sajnos teljesen akaratlanul.. elegem van ebből az állapotból, nem hiszem hogy két felnőtt embernek nincs ennyi esze hogy ha már így kényszerülünk aludni akkor legalább hallkan tegyék... Azt sem tudom kinek mondhatnám ezt el.. Vagy hogy mit tegyek.. ez már jó pár hónapja megy így és nagyon zavaró és kellemetlen még akkor is ha ez természetes dolog de szerintem ez magánügy!!
2010. dec. 19. 20:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az hagyján! Az én bátyám nője rendszeresen mondta szex közben, éjjel 2kor, hogy mit csinál a tesóm (Olyan jó hogy a kemény farkaddal döfkötsz, stb :S) ráadásul gipszkartonfal választotta el a két szobát, az ágyak légvonalban 15 centire voltak egymástól. Majdnem olyan volt, mintha a csaj a fülembe beszélne. Én lazán odamentem az ajtó elé, és elmondtam, hogy ez engem nagyon zavar.

Szerintem tedd te is ezt!

2010. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
12%

Savanyú a szőlő.

Szerezz be te is valakit és szexelj vele méghangosabban.

Amúgy pedig örülj, hogy egyáltalán van külön szobád.

2010. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha se beszélni nem akarsz, se levelet írni, se túlkiabálni őket, akkor mégis, hogy akarsz változtatni?
2010. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Beszélek velük :):) Amint itt lesz újra a csaj... :) Köszi a kommenteket..


Kedves utolsó előtti.. nagyon örülök hogy van külön szobám :):) itt nem is erről volt szó.. köszi hogy benéztél..

2010. dec. 22. 18:15
 25/25 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Én csak annyit mondtam nekik másnap este lefekvéskor,hogy legközelebb halkabban nézzék a tv-t. És mivel nem is volt bekapcsolva náluk, leesett nekik,hogy őket hallottam.

Így se nekem, se nekik nem volt kínos.Én nem hoztam fel a szex-témát,ők meg azt hitték,azt hiszem a tv ment :)


21/L

2010. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!