Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a testvéremből!...

Elegem van a testvéremből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a bátyjám 22. Sajnos nem rég költöztünk el otthonról és az új házban még nem állt helyre a rend, nincs minden szoba teljesen kész az emeleten stb.. ezért egymás melletti szobában alszunk.. Bátyjámnak van egy bartnője és heti 3x 4x nálunk alszik.. amit már nagyon unok!! Többször hallottam őket szex közben :S Sajnos teljesen akaratlanul.. elegem van ebből az állapotból, nem hiszem hogy két felnőtt embernek nincs ennyi esze hogy ha már így kényszerülünk aludni akkor legalább hallkan tegyék... Azt sem tudom kinek mondhatnám ezt el.. Vagy hogy mit tegyek.. ez már jó pár hónapja megy így és nagyon zavaró és kellemetlen még akkor is ha ez természetes dolog de szerintem ez magánügy!!
2010. dec. 19. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg egy jobb pillanatában elkapni, és beszélni vele...Mondd, hogy akaratlanul hallod őket éjszaka és zavar. Teljesen nyugodt hangnemben, ne legyél zavarban. Bár elhiszem, hogy nehéz, de ez kb 3 perces beszélgetés, hamar túl eshetsz rajta! Ha pedig nem jön össze, akkor füldugó, esetleg fülhallgatón zene hallgatás...Sok sikert!

18/l

2010. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

pfff.... képzeld van barátom :)

Ezt nyugodtan megtarthattad volna magadnak..

2010. dec. 19. 21:03
 3/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Tényleg elég nehéz lenne így elé állni..
2010. dec. 19. 21:04
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
18/l vagyok. Jóban vagy a bátyáddal? Mert ha igen, akkor kicsit viccesebbre is foghatod :)
2010. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon :( Ezért is nem merek neki szólni..
2010. dec. 19. 21:07
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Hm...És ha írnál neki egy levelet, hogy neked is kínos, meg nem akarod zavarba hozni, de nem tudnának halkabbak lenni éjszaka?
2010. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Leveleeet?hmm.. háát nem tudom ez kicsit furi:)
2010. dec. 19. 21:11
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

még mindig 18/l :D

És ha a barátnővel beszélnél, ha jóban vagy vele?

Sajnos több ötletem nincs... :/

2010. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Az a lány egy idióta már elnézést :D 2 mondatot nem mond egész nap... szóval reménytelen :D

De nagyon ari vagy hogy ennyit írtál. köszi

2010. dec. 19. 21:14
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Mikor a csaj ottalszik, menj te is aludni a barátodhoz, v. hívd el őt! csináljátok ti is hangosan, hadd hallják:D talán észbekapnak:D
2010. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!