Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg az anyukám?

Miért nem ért meg az anyukám?

Figyelt kérdés
nem vagyok éhes, és ha kevesebbet eszek mint Ő, szóval nem magamhoz mérten, akkor már kiakad, hogy miért fogyózok, meghogy visz orvoshoz, ha ezt így fogom csinálni. de kérem szépen eszek én, csak többször keveset. Már mondtam neki, de egyszerűen képtelen megérteni. Most pedig tetszik nagyon egy fiú (szeretem nagyon, titokban járunk), de anya már lerohant azzal, h. reméli nem veszi el az eszemet , szép megfogalmazása van a szerelemre, mi? de most én tehetek arról, h. beleszerettem? h próbálok vele beszélni a dolgaimról mindig veszekedés lesz a vége, ezt már nem bírom, mondtam neki, h. ha ez így megy tovább, hogy állandóan irányítani és az életembe beleszólni akar, én elköltözöm és keveset fog rólam hallani. erre pedig elkezdett sírni... mindig én húzom a rövidebbet, de olyan nehéz engem megérteni?
2010. dec. 19. 15:36
 1/4 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Bár nem írtad hány éves vagy, de én úgy saccolom, hogy most vagy a lázadó korszakodban! Ezen mindenki túlesik, nem sok idő, és hidd el utána jó barátnők lesztek az anyukáddal. Ő viszont lehetne egy kicsit megértőbb.
2010. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg te is megérteni őt. Gondolom, tini vagy.

Ha problémázik, hogy keveset eszel: egyél lassabban. Ha később végzel, mint ő, akkor nem annyira fog szekálni.

Beszélj vele rendesen. A legtöbb tini ott szúrja el, hogy elvárja, hogy az anyukája kapásból megértse és elfogadja őt - holott az anyuka egy másik generáció tagja!

Ilyeneken meg ne akadj ki, hogy beleszól az életedbe, egy kicsit nagyobb tapasztalata van már, mint neked. És főleg ne mondj neki olyanokat, hogy elköltözöl. Tessék kicsit empatikusabbnak lenni, máris nem lesz semmi gond!

2010. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:))) Anyukád csak aggódik érted, védeni akar. Hogy lehetsz ilyen butaaaaa, hogy nem veszed észre, rettenetes! -.- Légy türelmes, és minden rendben lesz ^^ És boldog karácsonyt x)
2010. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hm.. megpróbálom őt megérteni, de nehéz, agyonnyom a szeretetével, amit én értékelek, de picit már sok
2010. dec. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!