Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Én már nem...

Mit csináljak? Én már nem bírom ezt!?

Figyelt kérdés

Szóval régen nagyon jó volt a családunk, de ez megváltozott.Kívülről az emberek még mindig azt látják, milyen jó család vagyunk, mennyire szeretjük egymást, minden rendben van, holott ez nem így van.


A legnagyobb problémám, hogy mindig a súlyommal piszkálnak.

161 centi és 57-58 kg vagyok.

Tudom, hogy lehetnék vékonyabb, de lássuk be, ez még nem a dagadt vagy kövér kategória.A családom mégis mindig hangoztatja, ráadásul úgy, hogy "miért vagy ilyen testes?" "ekkora darab" stb. szóval már mindent mondanak, csak azt nem mondják meg a szemembe, hogy dagadt vagyok.

Nem értem miért kell folyton engem b*sztatni, ők sem tökéletesek.

Tegnap esti beszélgetés a következő volt:

Áruld már el, hol szoktál ennyit, mert attól amit itthon eszel és elviszel suliba nem lennél ekkora?

Én megmondtam nekik, hogy nem eszek máshol, meg nem kérek mástól meg semmi.

A másik ami nagyon sértő volt számomra, hogy miért van ilyen kevés pénz a kártyámon.

Elmondtam nekik, hogy azért mert nem mondogatom mindig szoktam magamnak vásárolni.Többször vettem magamna ruhát (fehérneműt, pólót, pulcsit), kozmetikumot, sőt legutóbb pl. a gyógyszert is magamnak vettem, amikor beteg voltam. 2500Ft-t fizettem a gyógyszertárban, apám azt mondta majd kifizeti ... de nem.Én nem szólok, mert tudom, hogy nem állunk túl jól anyagilag.

És nem értem, amikor a havi 3000Ft zsebpénzemből gyógyszert meg ruhát, időnként kozmetikumot veszek, hogy ne nekik kellen mindent, akkor miért kell így bánni velem.


Megmondtam nekik este, hogy legszívesebben elmennék világgá, mert elegem van már az egészből.

Mindig engem b*sztatnak, ráadásul a súlyommal.Pedig apámon is van vagy 20 kiló felesleg, nővérem meg kb. ugyanúgy néz ki alkatra, mint én(magasság, arányok is stimmelnek)...Mégis engem szekálnak, pedig én még sportolok is.


Megfogadtam, hogyha beledöglök is januártól életmódot váltok és lefogyok...Akkor majd befoghatják egytől egyik a szájukat.

Mit csináljak?Nem bírom már, megőrülök:( :'(

15/L


2010. dec. 19. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már anorexiás légy a kedvükért. Legközelebb kérdezd meg, hogy vajon kitől örökölhetted az alkatodat.
2010. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!