Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudhatnék rá emiatt?

Jogosan haragudhatnék rá emiatt?

Figyelt kérdés
Ne hurrogjatok le előre szólok! Apróságról van szó, mégis bántó! Együtt vagyok pár hete egy férfivel, és a napokban megbeszéltük, hogy akkor hivatalosan is egy pár vagyunk, nem csak randizgatunk! De hozzátette, hogy nem szeretné semilyen közösségi portálon, ha ennek hangot adnánk, mert nem akarja a volt barátnőjét(akit pár honapja hagyott el,többéves kapcsolat volt...) még jobban bántani! Őt ne bántsuk meg, de engem igen?
2010. dec. 18. 21:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Még csak három hete vagytok együtt. Természetes, hogy még képlékeny a köztettek lévő bizalom.Én ezen megpróbálnám túltenni magam a helyedben, akármennyire is kényelmetlen lenne. Ha van okod nem bízni benne, akkior az hamarosan kiderül úgyis, majd kapsz jelekt. Ha viszont most nem szavazol meg bizalmat neki, akkor elege lesz belőled. Meg akarod őt tartani, vagy sem? ez egy fontos kérdés.
2010. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani,de szerintem azért van Benned egy kis adag egoizmus,ami nem jó.Tudom,mert egy időben én is csak a saját érzéseimmel törődtem.Aztán rájöttem,hogy tekintettel kell lennem a férfira,akit szeretek,és annak a párjára/volt párjára,exére,akárkiére is,ugyanis Ő ugyanúgy része volt,illetve része az életének,mint én.Türelem és bizalom nélkül elveszíted a pasidat,mert hisztisnek fogsz tűnni a szemében.Én is egy nagyon nehéz időszakon megyek most át,de rájöttem,hogy át kell értékelni a dolgokat,és másokra is tekintettel kell lenni,akármilyen nehéz is.

Másrészt egy kapcsolat nem attól lesz jó kapcsolat,hogy teleharsogom vele a facebookot.Nem ezen múlik.

2010. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!