Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudhatnék rá emiatt?

Jogosan haragudhatnék rá emiatt?

Figyelt kérdés
Ne hurrogjatok le előre szólok! Apróságról van szó, mégis bántó! Együtt vagyok pár hete egy férfivel, és a napokban megbeszéltük, hogy akkor hivatalosan is egy pár vagyunk, nem csak randizgatunk! De hozzátette, hogy nem szeretné semilyen közösségi portálon, ha ennek hangot adnánk, mert nem akarja a volt barátnőjét(akit pár honapja hagyott el,többéves kapcsolat volt...) még jobban bántani! Őt ne bántsuk meg, de engem igen?
2010. dec. 18. 21:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fáj a lánynak a szakítás, úgysem fogja az exe profilját nézegetni.
2010. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Mivel te vagy a lany, kb 3 het elteltevel illik hogy megvaltoztasd a statusod minden kozossegi oldalon "kapcsolatban"-ra. Aztan hogy ez neki tetszik vagy nem, az az o dolga.
2010. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
én átállithatom, de ő nem fogja, mert az ex ha meglátja, akkor rosszul fog esni neki!
2010. dec. 18. 22:02
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akar még bujkálni az exe elől?
2010. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem tudom! bújkálás ez egyátalán? olyan, mintha nem merne felvállalni!
2010. dec. 18. 22:05
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Semmi köze a barátod szerelmi életéhez.
2010. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha a moziban összefuttok az excsajjal, akkor gyorsan elengedi a kezed és átáll a másik sorba vagy mi? Nekem ez nagyon fura és gyerekes.
2010. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem pedig lehetnél megértőbb a "férfivel".Az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg nem arról van szó, hogy nem mer téged felvállalni, hanem azt a lányt , akivel több ÉVIG volt kapcsolatban, nem szeretné kicsinálni??Miért vagy ilyen énközpontú? az én tanácsom, hogy gondold végig az ő helyzetét is.
2010. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem,hogy ezzel miért bánt meg téged? Miért kell egy friss kapcsolatot az egész világ előtt közhírré tenni?
2010. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 BlackSword ***** válasza:
100%

Szerintem viszont nézzük meg a másik oldalról is:

Attól jobb lesz egy kapcsolat, hogy teledobáljátok közös képekkel a közösségi oldalakat, és kiírjátok, hogy "kapcsolatban"? Számít az valamit két ember (esetleg) szerelmében? Mert ha innen nézzük, akkor kiírni is gyerekes...

Bocsi kérdező, nem akarlak megbántani, csak egy másik szögből megvilágítani a dolgot... Bár tényleg elég fura a kifogás... De lehet tényleg igazat mondot...

2010. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!