Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudhatnék rá emiatt?

Jogosan haragudhatnék rá emiatt?

Figyelt kérdés
Ne hurrogjatok le előre szólok! Apróságról van szó, mégis bántó! Együtt vagyok pár hete egy férfivel, és a napokban megbeszéltük, hogy akkor hivatalosan is egy pár vagyunk, nem csak randizgatunk! De hozzátette, hogy nem szeretné semilyen közösségi portálon, ha ennek hangot adnánk, mert nem akarja a volt barátnőjét(akit pár honapja hagyott el,többéves kapcsolat volt...) még jobban bántani! Őt ne bántsuk meg, de engem igen?
2010. dec. 18. 21:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Férjem épp elvált, amikor megismerkedtünk, Akkor regisztrált egy-két közösségi oldalra, ott elváltat írt be. Néhány hete volt az esküvő, mondtam, hogy nem kell kiplakátolni, de az "elváltat" meszelje már le, mert így már rám nézve is félreéthető. Mondta, hogy kéthavonta egyszer megy fel, akkor is újra kell jelszót kérnie, mert annyira nem emlékszik/nem érdekli.

Végül kompromisszum volt, felment, most nincs fent kapcsolati státusza (rejtett). Innentől nekem is mindegy, mert aki ismer minket, úgyis tud az esküvőről, aki nem, az majd megkérdezi.

A saját adatlapomon meg azt írok ki, amit akarok :) (de pont az ilyen oldalaktól való ódzkodása miatt név szerint nem írtam ki, hogy ki volt az a marha, aki képes volt elvenni :)))

2010. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! pont ezt a szemszöget szerettem volna mellőzni, erre utaltam a legelső mondatomban is! és megjegyezném, ezt a státuszátállitást nem én hoztam fel, hanem ő, rögtön hozzá is tette az exes kérést, szóval ez a dolog már régóta fogalmazódik benne ezek szerint!!!
2010. dec. 18. 22:34
 13/22 A kérdező kommentje:
BLackswordnek szólt a komment!bocsi!
2010. dec. 18. 22:35
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nincs "lejátszva"az a kapcsolat,úgy értem,még nem zárta le.Sajnálom..de szerintem ez van..
2010. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szeret téged, de emberséges az exével, mert tudja, hogy még nem tette túl magát a dolgon. Én sem írtam volna ki a helyében, mi sem úgy váltunk el az exemmel mint két állat, tudtam, hogy neki fáj. Annyi a különbség, hogy az én párom megértette volna.
2010. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
és meddig kellene tekintettel lennie rá? én is összetörtem az exem szivét, 3 évig voltam vele, mégis ki merném tenni! bele kell törődni!kész!
2010. dec. 18. 23:17
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor ezért most elhagyod? vagy akkor mit fogsz tenni? ha nekiállítasz ezzel, akkor sztem egy hisztérikának fog gondolni, aki nyúzza. Vagy arról van szó, hogy nem valamiérzt nem bízol benne?
2010. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem hagyom el, de kettőjük között ez még biztos nincs lezárva! én nem akarok egy menekülöut lenni neki! nem hagyom h megbántson! bár ezzel már sikerült!:(
2010. dec. 18. 23:58
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Nade figyelj!!Van bármi jele annak, hogy menekülőút lennél?Ezek szerint beszéltetek erről a nemíromkihogykapcsolatban vagyok dologról, akkor mennyire tűnt hihetőnek , amit mond? én csak arra akarok kilyukadni, hogy egyáltalán van neked okod azt gondolni, hogy menekülőút vagy, mert a viselkedésével ezt érezteti, vagy esetleg csak ebbe a hitbe ringatni magad egy jó kis önvédelmi reakció. Hiszen pontosan azzal véded meg magad a sérülésektől, hogy elkönyveled gyorsan, hogy te menekülőút vagy. Nade mi van, ah nem így van? ugyehogy sokkal kockázatosabb bízni benne?Én tudom, én is mindig így csinálom..:)sajnos.
2010. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igazabol nem érzem, de most hogy ezt mondta, jogosan gondolhatnék rá! egyébként nagyon biztato dolgokat mond kettőnkkel kapcsolatban mindig, és ez jol is esik, de egy ilyen beszólás után nem tudom elhiggyem-e?
2010. dec. 19. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!