Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel a barátnőm...

Hogyan nyissam fel a barátnőm szemét, hogyan beszéljem le? (lent. )

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm aki totálisan belezúgott egy fiúba, eleinte nem volt komoly a dolog, de már másra nem is tud gondolni. Viszont én régóta ismerem a fiút és nem valami jó gyerek.... meg megkérdeztem és ő nem is érez semmit a lány iránt még barátságot sem. Amúgy a barátnőm részéről ez egy plátói szerelem, még élőben nem is beszéltek! Szeretném lebeszélni valahogy, mart pofára fog esni és ezt nem akarom, meg szeretném védeni! :)

légyszíves kor is írjatok, köszi! :D

14/L


2010. dec. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Meséld el neki azt, amit ide írtál. De sajnos a barátnői tanácsokra nem mindig hallgat a másik fél :( Aztán persze jön az "én megmondtam" duma és már nem lehet visszacsinálni. Vagy hagyod, hogy megtapasztalja ezt az egészet és akkor majd rájön, hogy az ilyen típusú fiúkra nem jó bukni, vagy elmondod neki 100x hogy ne szeresse ezt a fiút, ami nem biztos,hogy hatásos lesz. Te mit tennél, ha a barátnőd helyében lennél, és ő akarna lebeszélni a fiúról? Gondolj bele abba is, hogy ő hogy fog reagálni.
2010. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb egy kudarc, mint meg sem próbálni.
2010. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd pofára esni most tanulja meg hogy nincs értelme álomvilágba ringatni magát, ne legyen belőle naiv felnött nő aki évekig epekedik feleslegesen.
2010. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!