Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Én nem...

Most mit csináljak? Én nem akartam ezt.

Figyelt kérdés

:(

16 éves vagyok, anya egyedül nevel. Nem panaszkodhatok, jól élünk, de hát mi sem sz@arjuk a pénzt...

Ma elmentünk karácsonyra ajándékokat venni...Nekem is. Anya valami jó ruhát akart venni, de én simán megelékszem a kínaival is, nagyon spórolós vagyok.Egy farmert vett 13.000 Ft-ért, amivel nem értettem egyet, még a boltból is kirohantam a kocsihoz, játszottam a megsértődöttet, amikor jót akart.

Egész nap egymáshoz se szóltunk, de rájöttem, hogy Ő csak jót akart, és egy BOLDOG ajándékos ünnepet akart szerezni Nekem, én meg csak tönkreteszek mindent...Fiú létemre egy ilyen dolog miatt tök sokat rítam, mert Nem akartam megbántani!!!Most mit tegyek, mi lesz?:S Volt valaki ilyen helyzetben?


2010. dec. 18. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jajj istenem, azt hittem súlyosabb :):) Jó gyerek vagy te :)

Szépen kérj bocsánatot és közöld, hogy csak jót akartál és ennyi, biztosan megbocsát :):)

2010. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hisztiztem, ha drága ajándékot akartak nekem venni, bár nem is sűrűn fordult ilyen elő. Kérj bocsánatot anyukádtól, ez nem olyan dolog, amiért ne bocsátana meg. És mondd el neki is azt, amit leírtál.
2010. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
menj oda és mondd meg, hogy sajnálod, hogy így viselkedtél és, hogy mennyire örülsz a farmernak, mást szerintem most nem tudsz tenni
2010. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekem 1 hete pontosan ugyanez volt.

Én vettem neki egy csokit és mondtam neki hogy ne haragudjon. Kiabált velem egy fél órát de utána teljesen megnyugodott és még aznap teljesen jóba lettünk.

2010. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyszerűen meny oda Anyukádhoz és mond el ezt neki amit itt leírtál.Utána meg öleld meg és nyomj egy puszit az arcára.:D

Majd írd le hogy mit szólt.

2010. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég bután reagáltál, és valószinüleg elvetted anyukád kedvét az egésztől.

Most már, ha megvette is a farmert, ha látja rajtad, ez a nagyjelenet jut majd róla egy jó ideig eszébe. Nekem a párom szokott ilyen hisztirohamokat rendezni, nem jó érzés, hidd el.Igy előre elveszi a kedvem az ajándékozástól, és nem 1 veszekedésünk volt miatta. Ő is csak jót akar, de ne igy akarjon. Szerintem beszéld meg anyukáddal, és nem ártana, ha megigérnéd neki, hogy nem lesz több ilyen. Hidd el, ha nem tudná megvenni neked, nem tenné, de mivel nem sz@rjátok a pénzt, ahogy te is irtad, lehet, hogy pár hónapja már gyüjtögette a rávalót neked, erre te meg ezt csinálod. Ne vedd el többet a kedvét ilyen butasággal.

2010. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Kidobtok egy nacira 13 ezret abból turiból bevásárolok 10 et...Igazad volt...Anyukád meg nincs tisztába a pénz értékével...Ismerek ilyet hitelből vesz tévét,étterembe jár,aztán kölcsön kér a gázszámlára...Neked adok igazat 16 évesen több eszed van...
2010. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy sajnálod a történteket, és köszönöd, hogy megvette ezt neked. Hiszen tényleg a legjobbat akarja neked és örülj ennek :) Beszélgessetek, biztos ő is megérti, hogy aggódsz a pénz miatt, de ha ezt megvette, akkor biztos úgy gondolta, hogy megengedhetik ezt most magatoknak.
2010. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le anyukáddal,és mondd el neki,hogy negyon szereted,és becsülöd azért,hogy egyedülálló szülő létére ennyi mindent meg akar adni neked,és köszönöd szépen,de neked csak az a fontos,hogy vele lehess karácsonykor,hogy szeret,és nem kell ezt pénzzel bizonygatnia!Ha látja,hogy felnőttként viselkedsz,büszke lesz rád,és meg fogja érteni.Viszont így nem kéne bele taposni a lelki világába,hiszen jót akar,és ezért keményen megdolgozott.

És nem szép látvány,ha egy 16 éves fiú hisztizik.

2010. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne 16 évesen több esze?Nem mindenkinek kell kölcsönkérnie a számlákra, a kérdező írja, hogy futja nekik rá. Akkor meg???
2010. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!