Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm nem foglalkozik...

Egyik barátnőm nem foglalkozik már velem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egy középsuliba jártunk, de most szeptemberben külön-külön helyre mentünk továbbtanulni. Én próbáltam volna jóban maradni vele, írtam neki,hívtam. Már ekkor is csak minimálisan foglalkozott velem, de mióta barátja lett, egyáltalán. Nem tartottam őt soha a legjobb barátnőmnek, de azért jóban voltunk. Ti próbálnátok közeledni,vagy hagynátok a fenébe? Egyébként a közelgő szülinapjára azért vár ajándékot.
2010. dec. 18. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, én általános 1. osztályában ismertem meg az egyi barátnőm..Egészen 8.-ig legjobb barátnők voltunk, aztán elballagtunk és kezdtünk eltávolodni egymástól, mert összejött egy fiúval:) Aztán beszéltünk erről, hogy kinek mi nem jó.. Aztán már 18 évesek vagyunk, és még mindig legjobb barátnők vagyunk!:D Azóta összeköltözött a barátjával, (ami nagy hülyeség volt) igy keveset találkozunk, de tartjuk a kapcsolatot.. De ha nem álltok ennyire közel egymáshoz, akkor ne foglalkozz vele, ha ajándékot vár, akkor alószinű csak kihasznál, vagy nemtudom, nem irtad le részletesen, de szerinte ez lehet..
2010. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha ő mellőz, nem neked kéne teperni utánna. nekem volt még olyan "barátom' is, aki azzal indokolta az elhanyagolást, hogy nem vagyok elég menő hozzá. az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, majd remélhetőleg visszakapják később.
2010. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!