Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan teszed meghitté a...

Hogyan teszed meghitté a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szamomra a meghitt karacsony az a csaladban van, a szeretteinkel, amikor hazajovunk mindegyik testver, unoka es egyutt tudunk unnepelni
2010. dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
25-én lenézek valami állat partyba!!! elég meghitt lesz!!!4
2010. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem esünk túlzásba meghittség kérdésében.


De elhatároztam, hogy ha gyerekeim lesznek, őket minél inkább bele fogom vonni a karácsonyi készülődésbe. együtt sütünk majd karácsonyi dalokat hallgatva, aztán éjjel feldíszítem a fát, hogy reggel ott találják már készen, ilyesmi.


Lehet, hogy butaság, de ahogy elképzelem, milyenek lesznek a gyermekeim, ahogy ott állnak a karácsonyfa mellett, miközben az arcukon ülnek a békés fények, boldog vagyok :)

2010. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 24.-én délután kint főzzük bográcsban a halászlevet.Ha szakad a hó, akkor is, az még jobb.Ilyenkor átjönnek a szomszédok, és Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek.Aztán megszólal a csengő és elkezdődik az ajándékozás, meg a vacsora.Éjféli misére megy az egész család, imádom, mikor ropog a hó a talpam alatt, és mellettem van a fiam, és a férjem.


Meghitt, boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

2010. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!