Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kellett várnotok hogy...

Meddig kellett várnotok hogy megkérje a párod a kezed?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy én olyan típus vagyok aki azt szertné hogy a párja magától döntse azt el hogy megakarja kérni a kezemet, és ne azért tegye mert én azt szeretném.


Szerném veletek megosztani, 3,5 fél év után ma azt mondta nekem kapok egy gyűrűt.És olyan aranyos volt ahogy mondta:"tudod olyan eljegyzési gyűrűt".


2010. dec. 17. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Utolsónak:

Tudom,hogy már rég eljött az ideje,de azzal vigasztalom magam,hogy csak egy papír.És,ha ő nem akarja,hát én nem erőltethetem rá magam,sajnos.:)

2010. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az én kezemet sem kérték még meg, de apukám 3 hónap után kérte meg anyukám kezét :)
2010. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Nekem idén szept.ben, 2év után kérte meg a kezem:)

20L

2010. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
50%

Nincs idokorlat.

Ne KERD mert ha meglepetesnek akarja akkor kitolsz vele sooot meg kenyszernek is erezheti (hiaba meg akarta volna amugy is kerni a kezed) Velem is igy van...

Max ha celozgatni akarsz akor celozgas arra h.h. elnetek csaladba.

PL: Mien lenne a gyerekunk ...Te h nevelned...O h nevelelne... stb egy hazaqsagban valo eles kerdeseit.

DE NEM KERD h kerjen meg...

2010. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az én kezem a párom 2,5fél év után kérte meg,ennek 2,5éve:D!igazából én voltam a hülye,mert nagyon szerettem volna egy ilyen eseményt az életemben amiből egy trágya lánykérés lett,nem szívesen gondolok vissza rá!sajnálom,h így élem ezt meg,azóta van egy kislányunk is,de nem nagyon szeretnénk esküdni!ez így tökéletes...
2010. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1 hónap...de hivatalosan fél év után kérte meg gyűrű kíséretében...
2010. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem még nem kérte meg, pedig több, mint 5 éve vagyunk együtt, évek óta együtt is lakunk :(
2010. dec. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
előző, adj ultimátumot neki!
2010. dec. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!