Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom igy hogy az...

Csak én látom igy hogy az öcsémet kihasználja? Öcsém 20éves, a csaja 18!?

Figyelt kérdés

Együtt van az öcsém egy lánnyal..Össze is cuccoltak..(bár szerintem korai,ugyanis áprilisban jöttek össze)..

A lány még tanul,a családi pótlékját magára költi(igaz nem olyan sok:12ezer)..

Amikor az öcsém fizut kap,mindig vesz neki valamit.(amellett hogy anyáéknál laknak,és az öcsém beszáll a rezsibe+a kajába)..


Ez nem is lenne baj,hisz a párja,vegyen neki cuccokat,stb...

Nade akkor a csajnak is igy kellene nem???

Mert Ő magára költi teljes mértékben a pénzét(sem egy csokit nem vesz az öcsémnek,semmit)..

És kiharcolja,hogy neki igenis kell az a csizma 25 ezerért,nem jó a kínais 5 ezres...

Az öcsém meg szinte le van csövesedve,mert az összes pénzét a csajra költi...


2010. dec. 17. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, az öcséd tényleg idióta, a csaj csak kihasználja.

Nem is baj, ha beszólsz néha, remélhetőleg a tesódnak kinyílik majd a szeme és lekoptatja a p*csát.


Majd írj, hogy mi a szitu, drukkolok az öcsédnek :)

2010. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ha van változás megírom.
2010. dec. 17. 12:52
 13/16 anonim ***** válasza:

En nem vagyok hive az eroszaknak, de , finoman es noisen ugy pofan vagnam a csajt, hogy a fal adja a masikat.


Sok sikert, hogy megoldodjon a helyzet, teljes mertekben igazad van!

20/L

2010. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de édesanyádék is hibásak, én bizony elkérném a lakbérre meg a rezsire a lánytól a pénzt, nem élősködne rajtam, az biztos. Ne hagyd, legalább te légy résen! Öcsédtől "kérj kölcsön", és tedd be valami bankba, vagy ilyen helyre, hogy ne tudja a csaj elszedni minden pénzét, mert ez a csaj le fogja teljesen nullázni még a családodat is.
2010. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Az én párom is ilyen, mint az öcséd. Bármit megadna nekem, amint észreveszi, hogy valami megtetszik és meg tudja venni, megveszi nekem úgy, hogy magára nem költ. Pedig most nekem nincs is munkám, csak ő keres. Pedig nem is a hirtelen szerelmi fellángolás vezérli, már két éve együtt vagyunk.

Nem egyszer volt már olyan, hogy direkt bevágtam a "hisztit" és veszekedtem vele, hogy márpedig addig nem fogadok el tőle semmit, amíg magának is nem vesz valamit, amire szüksége van. Mert én meg inkább azt szeretném, ha neki lenne meg mindene. Megérdemli.

Tudod, az ilyen pasit nem lehúzni, hanem megbecsülni kell!

Az öcséd barátnője valószínűleg nem tudja igazán értékelni, micsoda szerencsés lány is ő, vagy csak még túl fiatal, gondolkodásilag is, hogy ezt felfogja.

Az viszont igaz, hogy túlságosan nem avatkozhatsz az életükbe. De mindenképp próbáld meg rábeszélni az öcsédet, hogy foglalkozzon egy kicsit magával is, ha már a barátnőjének nincs annyi esze.

2010. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Így természetes, ha az öcséd a gazdagabb. Kínait egyébként sem éri meg venni. Egyszer vettem onnan egy papucsot, két héten belül szétesett...
2010. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!