Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom igy hogy az...

Csak én látom igy hogy az öcsémet kihasználja? Öcsém 20éves, a csaja 18!?

Figyelt kérdés

Együtt van az öcsém egy lánnyal..Össze is cuccoltak..(bár szerintem korai,ugyanis áprilisban jöttek össze)..

A lány még tanul,a családi pótlékját magára költi(igaz nem olyan sok:12ezer)..

Amikor az öcsém fizut kap,mindig vesz neki valamit.(amellett hogy anyáéknál laknak,és az öcsém beszáll a rezsibe+a kajába)..


Ez nem is lenne baj,hisz a párja,vegyen neki cuccokat,stb...

Nade akkor a csajnak is igy kellene nem???

Mert Ő magára költi teljes mértékben a pénzét(sem egy csokit nem vesz az öcsémnek,semmit)..

És kiharcolja,hogy neki igenis kell az a csizma 25 ezerért,nem jó a kínais 5 ezres...

Az öcsém meg szinte le van csövesedve,mert az összes pénzét a csajra költi...


2010. dec. 17. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát figyeld, ő dolga
2010. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Jól látod, elég ocsmány viselkedés, de az öcséd is hülye. Vegyen a sajátjából csizmát oszt kész. Vagy adja oda a pénzt anyukádéknak, mert a ház az övéké. Szóval a csaj elég okos, az öcséd meg figyelmetlen, ettől függetlenül inkább a csajt ítélem el, undorító ez a viselkedés. Én tükörbe sem tudnék nézni..
2010. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az Ő dolga...De szerintetek én látom rosszul a dolgokat???
2010. dec. 17. 10:46
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha az öcséd a csajra akarja költeni, akkor nincs mit tenni. Ha nem látja be magától. hogy ezt nem így kellene, akkor te hiába szólsz, akkor csak te lennél a szemükbe a rossz.
2010. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát igen....Ez a családis dolog ugy volt megbeszélve,hogy anyámék megveszik a bérletét a suliba(6ezer ft),és ők csak azt kérik vissza...

De azt is az öcsém adja vissza a fizujából:(

2010. dec. 17. 10:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem te látod rosszul, nekem ez olyan egyértelmű.

Nem mondom, hogy szólj bele, csak azt, hogy én már régen beugattam volna. Oké, hogy más dolga, de az én testvéremet ne tegye tönkre senki a szemem láttára.

2010. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a dolgokat öcséd barátnője egy élősködő. Ettől függetlenül mindez öcséd dolga. Ha ő így akar élni, hát nem tehetsz ellene semmit. hozzá kell tennem én is ismerek olyan CSALÁDOT ahol az anyuka a fizuját és a családit CSAK magára költi. De ezt a csakot úgy kell érteni, hogy 1 apró rágót sem kapnak abból a pénzből a gyerekek. A férj meg amit össze gürizik abból finanszírozzák az életet. Hát nem semmi. Jujjj a hideg is kiráz az ilyen nőtől.
2010. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egyébként azért tettem fel ezt a kérdést,mert ez a 25 ezres csizma,ebben hóban történt...

Elhívott az öcsém vásárolni magukkal...

A csaj behisztizett(a csizmáért),megkapta...

Aztán szegény öcsémnek maradt 10 ezer ft-ja..

És a csaj még moziba is akart menni...

Na akkor elborult az agyam...(tudom hogy az ők dolguk,hisz együtt élnek),mondtam neki,hogy nem kellene igy kihasználni,és igenis elvittem az öcsémet és vennie kellett magának abból a 10esből egy felsőt,meg egy gatyát...

Azóta a csaj nem szól hozzám(9edike óta)...Az öcsém meg azt mondja,hogy jól jött hogy ott voltam,mert nem tud nemet mondani a lánynak...

2010. dec. 17. 10:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Húúú de jól tetted!!!!

Én sem csináltam volna másképp, büszke vagyok rád :)

Aki ezt tudja tétlenül nézni abban nem tudom hol van a szeretet, mert ezt lehetetlen csak nézni és nézni, holott a másikat tönkreteszik.

Öcséd miért nem vágja ki a francba???

2010. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mert nem lát a szerelemtől...

És az a pláne benne,hogy anyáméknak is teszi a szépet..

Mikor elindultam vásárolni,anyám is mondta neki,hogy ne hagyja,hogy az öcsém megint nem vesz magának semmit..

Erre a csaj ezt válaszolta: Nem fogom hagyni,öltözzön csak most ő fel.Nekem amugyis megvan mindenem...nem kell most semmi...



NA ERRE TESSÉK..(amugy az öcsém októberben vett neki 9ezerért csizmát,de az nem tetszik már neki):S:S

2010. dec. 17. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!