Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre rosszabbul érzem magam,...

Egyre rosszabbul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden gondolatom a barátom körül forog,ami szerintem kezd nem normális lenni.Akkor lesz csak jobb kedvem ha beszélünk telefonon,vagy sms-t kapok,vagy találkozunk,ezen kívül nem érdekel semmi.Már saját magamra kezdek ideges lenni,hogy miért nem tudok egyedül is boldog lenni,vagy olyasvalamit csinálni,amihez kedvem van.Lehet hogy pár napig nem kellene beszélnem vele,hogy magamban helyre tegyem a dolgokat,vagy már nem is tudom mit csináljak.Ha például nem érdeklődik felőlem egy napig,már gyomoridegem van,és semmire nem tudok koncentrálni.Mit csináljak hogy ne függjek ennyire ettől az egésztől?Hiába megyek el valahova,az se megoldás,mert nem köt le..
2010. dec. 16. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen! Az a fránya szerelem! Az nem tiszta, hogy most jártok vagy sem.
2010. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1,5éves kapcsolatról van szó.
2010. dec. 16. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozzál:-D A szerelem ilyen, mindig lesed, várod:-D Szereted? Akkor légy boldog, és élvezd:-)Mit akarsz helyre rakni magadba? Azért1,5 év már komoly kapcsolatnak számít:-)
2010. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ilyen,de mivel olyan sokat nem tudunk együtt lenni,sok időt töltök egyedül,így nem olyan kellemes a dolog:)Mondjuk minden kapcsolatomban így voltam..
2010. dec. 16. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van kettőtök közt,akkor nem hinném hogy hagynod kellene időt magadnak:).

Én ugyanigy voltam,nem tudtunk talizni csak hétvégén,(persze mindig beszéltünk telefonon,énis "vegetáltam"hétköznap).

Aztán teltek hónapok,és nem csak nekem nem volt igy jó!!!

Összeköltöztünk..:)

Azóta mindenki intézi napközben a kis dolgait,(meló,barátok stb)..

De az este a miénk:)És ez igy tök jó.Nem lógunk mindig egymás nyakán...

2010. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is a barátommal, tudom mit érzel. :) Az évek múlásával azért mérséklődik a dolog. Mi 7 éve vagyunk már együtt, de még mindig ő minden második gondolatom napközben és többször is beszélünk napközben telefonon. Nem tehetek róla, egyszerűen nagyon hiányzik, szerelmes vagyok nagyon még mindig. Viszont most már azt elértem, hogy tudok koncentrálni másra is és amikor munka van, akkor megy az is gördülékenyen és nem azon szenvedek egész nap, hogy mikor találkozunk már. Sajnos az élet nem csak a szerelemből áll, abból nem tudjuk etetni a gyerkőcöt (mert már egy fiunk is van azóta). Azt hiszem, hogy nálad is az idő fogja megoldani a dolgot.
2010. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!