Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az anyósóm?

Miért csinálja ezt az anyósóm?

Figyelt kérdés
Már többször azt vettem észre, hogy levegőnek néz! Én nem emlékszem rá, hogy valamivel megbántottam volna. Többször kértem a segítségét, hogy fél órára vigyázzon az unokájára (18 hós), de minidg talál kifogást, hogy miért nem ér rá. Télapókor elmentünk hozzá (a férjem is ott volt), majd a férjem kezébe nyomott egy télepócsokit, hogy ezt Ő kapja, én meg mintha ott sem lettem volna. Félreértés ne essék. nem a csokira fájt a fogam. Ha elmegyünk hozzá ebédre, mindenkit kiszolgás, mindenki elé leteszi az ebédet, csak elém nem. Nekem külön fel kell kelnem, és kiszolgálnom saját magam. Ez sem esik nehezemre, csak olyan feleslegesnek érzem magam. A férjemet meg nem szeretném megbántani, hogy nem megyek el vele hozzá!
2010. dec. 15. 14:19
1 2
 11/14 tetris ***** válasza:

A karácsonyi vacsoránál ne tegyél levest a tányérjába. Majd kiszolgálja magát!

Bejglit is vehet magának, ha akar, ott lesz a tálcán. Nem kell kínálgatni. A férjedet pedig kínálgassad, etessed, hátha leesik anyóspajtásnál a tantusz.

2010. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Meg kell mondani neki, hogy hé, büdös banya, adj levest, vagy én sem adok!

Az én anyósom például egy tündér, pedig teljesen lefoglalom a kisfiát. Normális ember nem haragszik a másikra azért, mert a gyereke párja, és féltékeny. Istenem...

2010. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy okos ötlet, ha 'visszavág' anyósnak, mert a férjnek (a férfiak esze járása egyszerű mint a faék) az fog kijönni, hogy a két nő veszekszik.
2010. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal kell egyetértenem.Ez az a tipikus anyós,aki attól fél,hogy a fia már (bocsánat hogy ilyen csúnyán mondom,ne értsd félre)nem az "ő fenekét nyalja,hanem már valaki másét" ez esetben a tiedét.
2011. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!