Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig akarsz élni? (Kérdésed...

Meddig akarsz élni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnéd megélni a 100 évet, vagy megmentenéd magad az ilyen nagyon öreg kortól?
2010. dec. 15. 11:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Igen szeretnék 100 évig vagy tovább élni egészségben, boldogságban. Azt tudom tanácsolni az összes "vanelégbajom"-nak, hogy mindenkinek van ráhatása az életminőségére és az egészségére. Ha az ember MINDENT elkövet, amit megtehet azért, hogy jó és hosszú legyen az élete, akkor a saját szempontjából már nyert ügye van. Még akkor is, ha nem jön össze, de legalább nem vetheti az ember a saját szemére, hogy nem tett meg mindent, vagy kihagyott lehetőségeket.

38F

2010. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Ha a párom megy, akkor megyek én is.

Öreg pedig még egészségesen sem szeretnék lenni a társadalom miatt. Otthon punnyadjak pénz nélkül? Fenéket. :D

2010. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
csak legyen végig egészségem és nekem aztán tök mindegy lenne meddig élek... beérem 30-al is, de 100 is jöhet... de amíg élek, egészséges legyek...különben megette a fene az egészet...
2010. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:

Én most találkoztam egy 80 éves testépitövel, tehát én simán meg akarom élni a 90 et, sok kalcium, jó protein szénhidrát, eddzés.


üdv from Holland


tallest people of the World

2010. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Szeretném állva végigtapsolni a gyerekeim diplomaátvételét, karjaimban tartani az összes leendő unokámat, és ha szükség lesz rám, segíteni a nevelésükben. De nem szeretnék betegen élni, nyűg lenni mások nyakán, vagy egzisztencia nélkül maradni öregkoromra. Első körön 75 évet mondanék, de ezt szerencsére nem osztom le :-)
2010. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Szeretném látni felnőni a gyerekeimet, ehhez kell még 20 év. Akkor leszek 50. Aztán szeretnék unokázni is még sokat, úgyhogy még 20 év. Akkor leszek 70. Aztán had pusziljam meg a dédunokáimat, csak csecsemőkorukban... na a vége úgy 75-80 év. Ennyivel boldog volnék.
2010. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Amúgy itt egy "játék": [link]
2010. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Addig éljek,amig a küldetésem tart.Sajnos eléggé sokat foglalkoztat,hogy meddig fogok élni!
2010. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy aki sokáig él, annak teljesebb az élete mint annak, aki 60 évesen meghal.

Én szeretnék nyugdíjas lenni jó pár évig, unokázni, de hetvennél nem akarok tovább élni. Az onnan már csak szenvedés (kivéve persze, ha jól lennék), de 70 fölött minden baj van már...

2010. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ha jó lesz a világ és én is egészséges leszek, meg úgy klappol az életemben minden, akkor mondjuk 80 éves koromig. Vagyis nem tudom, belegondolni ebbe nem jó, a tesóim, szüleim, párom.. szerintem ekkor már nagyon egyedül leszek.

De semmiképp sem szeretnék betegen, kiszolgáltatottan élni, akkor jobb a halál is 60 évesen.

2010. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!