Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig akarsz élni? (Kérdésed...

Meddig akarsz élni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnéd megélni a 100 évet, vagy megmentenéd magad az ilyen nagyon öreg kortól?
2010. dec. 15. 11:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
amíg áll a kukim,van pénzem,és imádnak a nők.
2010. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy szép 45 évet és anyi. Utána már nem nagyon szeretném végignézni a lecsúszásomat, az öregedésemet, a betegeskedéseimet, nem szeretnék fájdalmakat, se semmit és teher sem szeretnék lenni a gyerekeim, unokáim számára, nem akarom, hogy pelenkázzanak, nem akarom, hogy kísérgetni, etetni kelljen engem, nem akarok ágyban fekvő beteg lenni. :S És főleg nem szeretném, ha úgy emlékeznének rám, mint az aszott, mozdulni sem bíró, üveges tekintetű nagyira, aki már a saját gyerekei nevére sem emlékszik. Hát ezt nem. Nem mintha lenne választási lehetőségem, csak azért, mert betöltöm a 45-öt, nem fogok a dunába ugrani... :) Meglátjuk mi lesz.
2010. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Szeretnék sokáig élni. Szeretném, hogy lássam felnőni a gyerekeimet, aztán az unokáimat, sőt, dédunokákat is szeretnék (bár még ez nagyon messze van, mivel még én magam is gyerek vagyok a 17 évemmel).

De azt hiszem, azt már nem akarom megélni, hogy szellemileg-fizikailag leépüljek. Nem akarom, hogy pelenkázni kelljen, és hogy ne emlékezzek arra, ami 2 perce történt.

2010. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen életminőségben. Ha 150 évig élhetnék úgy, hogy a jelenlegi - statisztikai - 70-80 éves átlagéletkor minőségben duplázódna (tehát 130 éves korom körül betegeskednék), akkor határ a csillagos ég :)
2010. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből a legrosszabra gondolni
2010. dec. 15. 11:49
 16/41 A kérdező kommentje:

Ilyen nagyon betegesen szerintem senki nem szeretne.

De sose lehet tudni kire mi vár.

2010. dec. 15. 11:51
 17/41 Cory Rose ***** válasza:

Ameddig tudok dolgozni, és élvezni a pénzem. Ha már csak a napi alap teendőimet tudom elvégezni, onnantól tökfelesleges az élet.

egyébként nálam nem kérdés hogy megmenteném-e magam az öregkortól, ha már úgy látom hogy eljött az ideje, végzek magammal. Amíg van értelme élni addig nem tenném, de szerencsétlen öregasszony nem akarok lenni.

2010. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
komolyan azt gondolod, hogy elmúlsz 45 és vége a Világnak?! Ismerek nem is egy fitt és boldog 80-as öregembert. Én úgy gondolom, hogy minden kornak meg van a maga szépsége, csak mag kell tudni találni benne.
2010. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

szeretnék, de csak a párommal és a (majdani) gyerekeimmel, nélkülük minek? :-S

2o-L

2010. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Cory Rose ***** válasza:

Sokáig amúgy én is úgy gondoltam, max. 50 évet szeretnék élni, aztán megismerkedtem egy ~80 éves nővel, az öregkor már igaz kicsit látszott rajta, gyakrabban volt beteg vagy nem tudom, de még így is utazgatott, világot látott, nem az az otthonfekvős alak volt.

Szóval én ezért gondolom, addig szeretné élni amíg tudom csinálni amit szeretek. Ha netán 35 évesen megbénulnék, akkor 35 évesen szeretnék meghalni, ennyi.

2010. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!