Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, hogy nővéremne...

Arra gondoltam, hogy nővéremnek ajándékba egy Cosmo féléves előfizetést adok. Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Most csak egy fél évesre van pénzem:S Attól azért még lehet jó ajándék nem? Egy 25 éves csajról van szó:)
2010. dec. 15. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk én magamból kiindulva ha 1 évben 1 szer meg veszem eztaz ujságot lehet azért már egy 25 éves nő másnak örülne ! Viszont elöszőr is azt kéne tudni hogy magát az ujságot szereti-e megszokta magának venni mert talán abban az esetben örülne neki.De viszont ha nem is szokta megvenni vagy olvasni hát biztos, nem fogsz vele örömet szerezni.
2010. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Cory Rose ***** válasza:
16%
Naná, én örülnék neki. :)
2010. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem jó ötlet :)
2010. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

25 évesnek még jó.

Én is adtam már újságelőfizetést. Nyomtasd ki vagy fénymásold le a megrendelőlapot, és azt csomagold be.

2010. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Én is csináltam ilyet. Beszkenneltem az egyik újság címlapját, és átszerkesztettem képszerkesztővel, ráírtam saját szöveget, hogy ki adja karácsonyra ajándékba, meg bele rakhatod a saját fotódat, és ezt kinyomtatod, becsomagolod.

Szerintem jópofa, és hasznos is. Főleg, ha szereti az újságot.

2010. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az nem árt, ha tudod, hogy minden számot meg szokott venni. Ha ő is csak évente egyet vesz meg, akkor inkább olyat ajándékozz, amit rendszeresen olvas.
2010. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szereti az újságot, de nem szokta minden számot megvenni, de csak mert nincs rá pénze:D

Nem kérdezhetem meg, hogy örülne-e neki, mert az már nem meglepi:S

2010. dec. 15. 11:36
 8/21 A kérdező kommentje:
Direkt írtam, hogy csaj, kicsit még gyerekes a gondolkodása:):D
2010. dec. 15. 11:37
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

végülis jó ajándék, csak ha van internetje, akkor felesleges, a honlapjukról is le lehet szedni sok infót.

szerintem inkább vegyél neki a kedvenc ruhaboltjába egy utalványt.

2010. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Internet van persze, de erre nem fogja használni. Én is inkább leülök és elolvasom:)

A ruhaboltra nincs pénzem:D

2010. dec. 15. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!