Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem jó jel, vagy csak én...

Ez nem jó jel, vagy csak én veszem a lelkemre?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapja tartó kapcsolatom. Szeretem őt, ezzel nincs semmi baj.

Amit nagyon furcsállok, hogy még nem mondta ki hogy szeret. Azt elmondja többször is hogy "imádlak", de szerintem ez nem ugyanaz.

Rákérdezni természetesen nem fogok, elég megalázó lenne.

Mindenesetre nekem ez nem mondható normális dolognak.


2010. dec. 14. 19:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
akkor valószínű csak felejtésre kellesz neki :/ ezek már árulkodó jelek... azért mondja ki nehezen mert nagyot csalódott, de nem is érez irántad semmit. nem akar megbántani sem, ezért inkább hallgat. az én pasim anno el is magyarázta ezt nekem mikor szakított velem, és ugyanezeket csinálta ő is.
2010. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem értem, de majd kiderül...

Amikor mondtam neki, hogy hagyjuk abba a kapcsolatot, mert nekem ez így nem jó, fogadkozott, hogy elgondolkozik, mert ő jól érzi magát velem, és próbál változtatni, eddig nem sok sikerrel.

2010. dec. 14. 20:17
 23/30 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát veled,én egy baráttal is jól érzem magam...De az nem szerelem...
2010. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így mondta "jól érzem magam veled" vagy valahogy hasonlóan, akkor ott tényleg baj van! Ha szerelmes, akkor a lehetőség, hogy elveszít, nem egy ilyen semleges kijelentést hozna ki belőle! Akkor kimondaná, hogy szeret, vagy hogy ő hosszú távra tervez veled! Szóval valami olyat, amiből tényleg érezhetnéd, hogy fontos vagy neki! Most inkább az a helyzet, hogy szeretnéd, ha szeretne, és boldogtalanul malmozol mellette, hátha egyszer bebizonyosodik a dolog. Egy normális kapcsolatban - még akkor is, ha a fiú nem a szavak embere - szerintem a nő érzi, hogy szeretik.. Abból, ahogyan a fiú ránéz, ahogyan nevet teljesen jelentéktelen dolgokon, apró gesztusok miatt, egy-egy olyan elszólás miatt, mint "Nyáron egy tök jó helyen szoktam nyaralni, annál jobb lángost még nem ettem, majd meglátod!" meg ilyenek..
2010. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Fél év után nem ismered se a családját se a barátait, nem mentek együtt sehova és egyedülállónak tünteti fel magát.

Vagy van másik barátnője vagy szeretné, hogy legyen.

2010. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Előre sajnállak kedves kérdező. Boldogtalan leszel.
2010. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

19:57

Igen, amikor azt írtam, még nem olvastam a többit, de 19.52-kor már igen és helyesbítettem is.

2010. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
mi 6 éve vagyunk együtt a párommal...házasok vagyunk és szeretjük, imádjuk egymást... mégis az elmúlt 6 éveben talán ha 2-szer mondtuk egymásnak azt, hogy "szeretlek"... nekünk a szavak nem számítanak...a lényeg, hogy érezzük a nap minden pillanatában, hogy mennyire szeretjük egymást... lehet, hogy a te párod is ilyen típus... én a helyedben pár hónap után még biztosan nem gondolnék semmi olyanra, hogy nem szeret, pusztán azért, mert nem mondogatja.... 26/nő
2010. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ja, és most látom a kézfogásos dolgot... én soha nem szerettem kézenfogva járkálni, mint az ovisok... pedig szeretem a férjem... néha túl nagy jelentőséget tulajdonítunk sok jelentéktelen dolognak is.... 26/nő
2010. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mintha csak a saját torténetemet olvasnám. Velem ugyanígy viselkedett, igaz, hogy a kezemet megfogta az utcán, de sose mondta, hogy szeret.

Egyszer elsírtam magam, hogy csak "arra" kellek neki, és sohase mondja, hogy szeret, akkor egyszer nagy nehezen kimondta, de úgy éreztem, mintha én eroszakoltam volna ki. Rengeteget sírtam az alatt az egy év alatt, a szuleinél sosem voltam, egyszer találkoztam az apjával, aki mielott feljott a lakására, a pasim azt kérte, hogy bújjak el, hogy ne lásson, ebbol oltári nagy veszekedés volt, de nem szakítottam.

Egy év után mondtam ki, hogy legyen vége, hirtelen otlet volt, 2 perccel a szakításb elott még nem tudtam, hogy szakítani fogok, de jó dontés volt, azóta tudom, hogy a gyorsan, felindulásból meghozott dontéseim a legjobbak.


Most már boldog vagyok, de rossz visszagondolni arra, hogy rá pazaroltam el egy évet.

2010. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!