Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem jó jel, vagy csak én...

Ez nem jó jel, vagy csak én veszem a lelkemre?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapja tartó kapcsolatom. Szeretem őt, ezzel nincs semmi baj.

Amit nagyon furcsállok, hogy még nem mondta ki hogy szeret. Azt elmondja többször is hogy "imádlak", de szerintem ez nem ugyanaz.

Rákérdezni természetesen nem fogok, elég megalázó lenne.

Mindenesetre nekem ez nem mondható normális dolognak.


2010. dec. 14. 19:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

19.52

Ez viszont már kicsit gáz fél év után. Még egyenként csak-csak lehetne magyarázatot adni ezekre a dolgokra (pl. nem szereti a közösségi oldalakon kiteregetni a magánéletét, vagy a családjában vannak gondok és ezért fél bemutatni), de így együtt már nem jó jel. Jó, lehet, hogy ő ennyire magába forduló típus, de azért ha valakit szeretünk, valahogy ki is mutatjuk neki, nem csak van és kész.

2010. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

Én elkezdenék gyanakodni, ha még fél után sem mondta ki, akkor lehet nem is vesz téged komolyan.

23/f

2010. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Túlkombinálja? Nos eső olvasatra én is ezt hittem. Viszont. Mi az, hogy utcán nem fogja meg a kezét, meg az adatlapján nem jelöli hogy kapcsolatban van? Miért, titkolja?

Meg tulképp egy fontos jel, ha a szüleinek bemutatná. No meg együtt is mehetnének néha szórakozni.

Remélem , ez a fiú nem ennyire "titkolódzós"....

2010. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szépen nézz a szemébe, és mondd hogy szeretlek :)

Ha kelletlenül kinyögi hogy ő is, akkor tényleg ilyen magába fordulós...

Ha nem válaszol, vagy félrenéz vagy bármi furcsát látsz rajta, akkor ne számíts semmi jóra. Nekem egy ilyen barátom volt, 3 hónap után kiderült, hogy csak felejteni akart egy másik csajt, én gyakorlatilag nem is érdekeltem... max mint egy jó barát

2010. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hát abból amit leírtál akármi lehet. Van olyan aki nem szeret kézen fogva mászkálni, de belehalna, ha átírna neten a családi állapotot?

Lehet, hogy a fél év nem hosszú idő, és még nincs is tisztában vele, hogy mi lesz, pláne bizonytalan, ha az előző kapcsolata is szarul végződött, de azért próbáld vele meg beszélni, hogy mit gondol kettőtökről, hosszútávra tervez-e, vagy csak amolyan búfelejtő vagy-e neki? Ezek nem kínosak a te helyzetedben. (Mármint amikor nem lehetsz biztos abban, hogy mit érez.) Ne szégyelld, elvégre a barátod, tudnotok kell ilyenekről beszélni.

2010. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapja mondtam neki, hogy szeretem. Nagy hallgatás volt, és elkezdett magyarázkodni, hogy ő nem mutatja, mondja ki könnyen az érzelmeit. Ezt akkor azt hiszem elfogadtam, azt gondoltam majd idővel. De szerintem a 6 hónap már elég idő kellett volna hogy legyen.
2010. dec. 14. 20:03
 17/30 anonim ***** válasza:

19.52-es vagyok. Úgy értettem, hogy megkérdezni, hogy miért nem mondja, hogy szeretlek? Ezt szerintem simán meg lehet kérdezni.


Amúgy így együtt amit leírtál nem utal túl sok jóra, de én drukkolok, hogy megoldódjon.:)

2010. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Amikor ilyesmiről beszélgetünk, egy idő után úgy érzem, hogy én akarom siettetni a dolgokat.

Megpróbálok finoman ismét erről elbeszélgetni vele.

Nekem fontos lenne, hogy ne rejtvényt kelljen fejtenem, hanem biztos lehessek benne. Enélkül hogyan bízhatnék benne?

2010. dec. 14. 20:06
 19/30 anonim ***** válasza:
Te is csak addig kelesz neki amig nem jön egy jobb,adig te is jó lezsel...
2010. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez már nekem is eszembe jutott...
2010. dec. 14. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!