Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek vissza Magyarországra?

Költözzek vissza Magyarországra?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön élek, de itt már unom az életem, több okk miatt. Itt nöttem fel, szüleim jöttek ki mielött születtem. Akárhogy is, magyarországon szeretnék élni, vagy legalábis, magyar lányokal ismerkedni, itt is vannak páran, de nem az én ismerös körömben.

Gondoltam hogy lemegyek tanulni magyarországon és úgy, de most igen ugy tünik, hogy még egy évet kell (2012 ig) várnom hogy mehessek egyetemre. Hogy gondoltam, hogy talán letudok költözni nagyszülemhez, budapesten, és találni valami munkát, és így, új életet kezdeni, össze ismerkedni magyarokal, és talán egy jobb életem lessz.


Csak az a gond, hogy itt most van egy állásom, és a mostani vílágban ellég nehéz munkát kapni, ez elött több mint egy évet jártam munkanélküliként, ez a munka is csak heti 12 óra. De magyarországon ha dolgoznék, a fizetésem java része arra menne hogy adjak pénz haza kajáér satöbbi..

ùgy értem, a anyagi helyzetem rosszabb lenne magyarországon, hogy tényleg okos dolog leköltözni?


2010. dec. 13. 21:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ha lenne egy kis eszed, meg se fordulna a fejedben ilyesmi, az emmberek nem veletlenul menekuknek el abbol az orszagbol
2010. dec. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha majd nyugdijas leszel ,és lesz miböl megélned akkor kötözz magyarországra!

A komonista utodállamok a mai "vad kelet".Az odaköltözés helyett jobb tulélési kurzusra menni az Amazonasba.

2010. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hülye vagy?? Vissza ne gyere!! Ha nekem lesz egy ilyen lehetőségem, már húzok is a fenébe innen.
2010. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Na, átolvastam a válaszokat, volt ott pár jó szövg, meg néhány kevésbé jobb..


A magyar állampolgárságrol annyit, hogy kb 4 hónapba tellt mire vissza kaptam ( magyarnak születtem, csak az évek során lejárt már a útleveleim, hogy kellet kérelmezni újra.


Hát, azt hisszem, mint valaki írta hogy most gyüjtök pénzt és próbálkozom, valaki beszélt hogy nyugdíjas koromba költözhetek magyarországra, de ép ez a próbléma, hogy nem akkarok nyugdíjas lenni, és bánni hogy kint éltem le az életem.

Ha ugy gondolnám nem érimeg ott élni majd, akkor egyelőre wizzair "oneticket to sweden" 150 korona, kb 3000 forint, hogy nem olyan nagy vész.

Csak kár hogy olyan messze van még a eventuális költözés...


Annak a fickónak aki mondta hogy 25 éves, és kilátástalan az élete ( ő szerint) azt javasolom, hogy fogd magad és menjél ki valahovva, akár svédországba, lehet nehéz lessz, de legalább próbáltad...

2010. dec. 14. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!