Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a nő nem...

Lehetséges, hogy a nő nem véletlenül vetélt el?

Figyelt kérdés

A bátyám 25 éves. Kb fél éve lett egy barátnője. CSak a "barátnőről" kiderült 3hónap után, hogy terhes. Bátyám persze rögtön a fejébe vette, hogy összeházasodnak. Csak polgári esküvő volt 2 tanúval, meg egy családi ebéd.

A nőt esküvő előtt mutatta be nekünk, kiderült hogy 41 éves, és már van 2 kamasz gyereke.

Anyu kérdezte a nőt, hogy szeretne-e gyereket, de a nő azt mondta hogy nem. Meg is lepődtünk ezen, hiszen terhes volt, és a bátyám előtt tette a boldog nőt, hogy közös gyerekük lesz!

Megvolt a házasságkötés, rá egy hétre a nő elvetélt (11 és fél hetesen!)

Kicsit furának tartom az egészet. :S

Szerintetek? 17L


2010. dec. 13. 08:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de én egyetlen tanácsot adnék Neked: ne akarj ilyen szinten belemászni a testvéred életébe! Ő egy felnőtt ember, valamiért szereti a feleségét és hisz neki. Valószínűleg jobban ismeri, mint Te, többet tud erről a terhességről/ vetéléses sztoriról, mint Te.


Lehet, hogy tévedek, de én csak azt látom Rajtad, hogy valamiért ellenszenves Neked ez a nő, és most mindenféle összeesküvés elméletet gyártasz. Ha fontos a bátyád és szereted, akkor hagyjál fel ezzel!

2010. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Csak azóta lett ellenszenves, mióta azt mondta anyunak, hogy nem akar gyereket, és esküvő után hirtelen elvetélt.


Ma megkérdeztem a bátyámat, felhívta az anyósáékat, és sem ők, sem a feleségének a 2 gyereke nem tudott a vetélésről.

A bátyámtól tudták meg, hogy az anyjuk kórházban van, és nem csak barátnőzik... :S

2010. dec. 13. 20:04
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok olyan kapcsolatban az anyámmal, hogy elmondjam neki, hogy volt egy vetélésem. Lehet, hogy más is így van ezzel.


Szerintem fejezd be a "nyomozást". A bátyád eldönti magában, kinek mit hisz el, Te pedig maximum elmérgesíted a viszonyt a bátyáddal és a feleségével. Ha tényleg elvetélt az nagyon fájdalmas egy nőnek, nem kellene tetézni azzal, hogy nyilvánvalóan kimutatod, hogy hazugságnak tartod az egészet.


Különben lehet, hogy tényleg nem igaz a vetélés és olyan dolgok vannak a háttérben, amit a bátyád és a felesége nem akar megosztani Veled és a többi családtaggal. Tartsd tiszteletbe a magánéletüket! Nem kioktatni akarlak, elhiszem, hogy szeretnéd a legjobbat a bátyádnak, de ezt most nagyon rossz módszerrel próbálod elérni!

2010. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!