Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a nő nem...

Lehetséges, hogy a nő nem véletlenül vetélt el?

Figyelt kérdés

A bátyám 25 éves. Kb fél éve lett egy barátnője. CSak a "barátnőről" kiderült 3hónap után, hogy terhes. Bátyám persze rögtön a fejébe vette, hogy összeházasodnak. Csak polgári esküvő volt 2 tanúval, meg egy családi ebéd.

A nőt esküvő előtt mutatta be nekünk, kiderült hogy 41 éves, és már van 2 kamasz gyereke.

Anyu kérdezte a nőt, hogy szeretne-e gyereket, de a nő azt mondta hogy nem. Meg is lepődtünk ezen, hiszen terhes volt, és a bátyám előtt tette a boldog nőt, hogy közös gyerekük lesz!

Megvolt a házasságkötés, rá egy hétre a nő elvetélt (11 és fél hetesen!)

Kicsit furának tartom az egészet. :S

Szerintetek? 17L


2010. dec. 13. 08:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez egy kamu terhesség volt (főleg,hogy azzal a beszólással a gyerekről így lebuktatta magát) Látott bárki pozitív tesztet vagy ultrahang eredményt, orvos megállapította a terhességet, vetélés után bent feküdt kórházban?
2010. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

A nő húga, azt hiszem 21 vagy 2 éves, ő kísérte el a nőt dokihoz.

Az állítólagos vetélés után 1 napot volt kórházban. VAgyis vetélés után jött a kishúg, összepakoltak pár ruhát, majd másnap hazahozta, hogy "semmi baja a nőnek, csak lelkileg megviselte".

Orvosi papírt nem láttunk, a bátyám se de szerinte az nem fontos.

2010. dec. 13. 08:58
 3/43 anonim ***** válasza:
91%

a bátyád kicsit át lett b*szva a palánkon :)


ezért biztos megérte fél év után összeházasodni, a helyében azonnal keresnék egy ügyvédet és beadnám a válópert...

2010. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
Pedig én a bátyád helyébe megnézném azokat a papírokat. Nekem is nagyon gyanús, hogy ez a házasság hazugságra épült. Nem is akármilyen hazugságra.
2010. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
A bátyám szerelmes, és nem lát a rózsaszín ködtől. :S
2010. dec. 13. 09:09
 6/43 A kérdező kommentje:
Most persze úgy van vele, hogy sajnálja a nőt, mégse hagyhatja el mert elvetélt...(már ha terhes volt..)
2010. dec. 13. 09:13
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
szerintem túl sok barátok köztöt nézett a nő.
2010. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Na igen nekem is rögtön az jutott eszembe...
2010. dec. 13. 09:15
 9/43 anonim ***** válasza:
84%
Egy terhesség csak akkor biztos,ha a nőgyógyász vizsgálattal vagy ultrahanggal megállapította. Nekem is már 6 hetesen papírt adtak róla. Ráadásul 9-ik héttől vizsgálatokra kell mennie,utána kap egy csomó beutalót a 12-ik hetes vizsgálatokra(ami ugye nála pont esedékes lett volna). Egy kórházi bent fekvésről meg aztán végképp van egy csomó lelet meg tb számla. 12 hetes ultrahangra már sokan apukával együtt mennek,mert egész szépen lehet látni a babát. Érdekes,hogy ő meg a fent említett vizsgálatokra beutalót sem kapott. Honnan gondolta,hogy terhes,csak úgy,hogy ő most úgy érzi? Még egy pozitív tesz sem feltétlenül bizonyítja,nem hogy a semmi... Meg egy vetélés sem úgy megy,hogy vérzel egyet aztán annyi. Azt azonnal ki szokták vizsgálni,mert van,aki vérzés ellenére nem vetél el. Nagyon csúnyán átvágták bátyádat. Szerintem a nő lassan változó korba ér,aztán rendszertelen a menzesze,ennyi. Meg fiatal húsra vadászik...
2010. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
50%

Ha 3 hónaposan derült ki, hogy terhes, akkor hogy vehette feleségül, majd vetélt el 11 és fél hetesen??? A házasságot a bejelentkezés után 30 nappal lehet legkorábban megkötni...

Valahol ferditesz...

2010. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!