Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a nő nem...

Lehetséges, hogy a nő nem véletlenül vetélt el?

Figyelt kérdés

A bátyám 25 éves. Kb fél éve lett egy barátnője. CSak a "barátnőről" kiderült 3hónap után, hogy terhes. Bátyám persze rögtön a fejébe vette, hogy összeházasodnak. Csak polgári esküvő volt 2 tanúval, meg egy családi ebéd.

A nőt esküvő előtt mutatta be nekünk, kiderült hogy 41 éves, és már van 2 kamasz gyereke.

Anyu kérdezte a nőt, hogy szeretne-e gyereket, de a nő azt mondta hogy nem. Meg is lepődtünk ezen, hiszen terhes volt, és a bátyám előtt tette a boldog nőt, hogy közös gyerekük lesz!

Megvolt a házasságkötés, rá egy hétre a nő elvetélt (11 és fél hetesen!)

Kicsit furának tartom az egészet. :S

Szerintetek? 17L


2010. dec. 13. 08:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérje el az orvosi papírokat és megbizonyosodhat. Amúgy igaz is lehet.

Közeli rokonom 5 hetesen tudta meg, hogy babát vár. Az orvos csak 12 hetes vizsgálatra hívta vissza, addig nem kellett semmilyen vizsgálatra mennie, se védőnőhöz. A 12 hetes ultrahangon derült ki, hogy a baba meghalt, másnap bement a kórházba missed AB-ra, aznap meg is csinálták a mAB-t, másnap már haza is mehetett. Mivel a férje külföldön volt, én hordozgattam orvoshoz (12 hetes UH, kórházba be, kórházból ki), szóval nemcsak úgy mondta a dolgokat, hanem így történt (láttam a papírjait is) Nem kellett feküdnie utánna, fizikailag kevésbé viselte meg, mint lelkileg.

Szóval még igaz is lehet, amit a nő mond: 6 hetesen megtudja, hogy terhes, 10 hetesen összeházasodnak, 11-12 hetesen elvetél. Aznap be a kórházba, másnap ki. De ha házasok voltak (meg amúgy is), miért nem a bátyád vitte (és hozta) a kórházba(ból), hanem a huszon 1-2 éves huga (aki akár a lánya is lehetne koruk szerint)

2010. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

A bátyám dolgozott amikor történt, és őt csak este értesítették, mikor a felesége már a kórházban volt. Persze a húg csak ennyit mondott: "A nővérem elvetélt, behoztam a kórházba. Majd értesítünk ha tudunk valamit".

Persze egyikük sem volt elérhető telefonon, és csak másnap látta a bátyám a feleségét.

(Tudom, lehetett volna annyi esze, hogy felhívja a kórházakat, de ő szentül hiszi hogy ez mind igaz)

2010. dec. 13. 09:43
 23/43 anonim ***** válasza:
77%
úgy látszik jó ötleteket ad ez a barátok közt :D
2010. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ő elhiszi hogy így történt, és miért is hazudna neki a felesége? Nem érdeklik a papírok. :S
2010. dec. 13. 09:45
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha az én férjem hívták volna fel hogy elvetéltem és kórházban vagyok ha éjjel lett volna, akkor is jött volna rohanva hogy megnézze hogy vagyok.

Ha ezt nem tette meg a bátyád, utólag már hiába gyártjátok az elméleteket.

2010. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előttem irónak,normális ember megy a párjához a korházba,nem várja meg mig vki majd másnap hazaviszi...

(nem indok a melóhely,került már párom korházba,tettem rá magasról,hogy nem engedtek el,mentem engedély nélkül...)

2010. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem ment be, bár a kórház nevét sem árulták el..
2010. dec. 13. 10:05
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy igaz a sztori...

Én is 11 hetesen vetéltem el,engem is anyukám vitt be(párom dolgozott)..

Engem 2 nap után engedtek ki (iker terhesség volt,egyik elment itthon,másik a korházban)..



De!!!A párom,amint megtudta,rohant be hozzám...

A munkahelyét felhívta,hogy ha tetszik ha nem,nem fog bemenni,mert ez történt...

2010. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
:S
2010. dec. 13. 10:14
 30/43 anonim ***** válasza:
69%

10:10 vagyok...

Még annyit írnék,hogy egy normális feleség,aki szereti a férjét,és nincs titkolni valója,az rögtön a férjét hívja,(hisz ő a családja).

Az a minimum,hogy elmondja hova vitték....

Mert én is depressziós voltam abban a pillanatban(utána is sokáig),de az volt az első szavam,amint felébredtem az altatásból,hogy hívják fel a páromat.

2010. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!