Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki valamit karácsonyr...

Vegyek neki valamit karácsonyra? Ha igen, szerintetek mit?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg, szerelem, párkapcsolat még nincs közöttünk, természetesen külön karácsonyozunk.

Nem tudom, mi lesz belőle, de jól érezzük magunkat együtt.

Mit lehet egy 38 éves ffinak venni, akivel találkozgatsz, de még semmi más? Vagy inkább még ne vegyek karácsonyi ajándékot?


2010. dec. 12. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Anyukám mindig azt mondja, hogy a férfi vegyen nagyobb, drágább ajándékot, illetve, hogy nem ciki ha én, a lány kevesebb értékben veszek mint a párom.

Szerintem az se ciki ha egy pasi ad, de a nő nem, elvégre ő udvarol neked.


24/L

2010. dec. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megértelek én is mindig gondban vagyok, ha pasinak kell ajándékot vennem. Az kihívás:) Apukámnak elég nehéz jó ajándékot találni és talán éppen ezért parázok mindig azon ha pasit ajándékozok, hogy nem-e hülyeséget vettem. Am hány éves vagy? Mert én azt vettem észre, hogy korodbeli pasinak egyszerűbb ajándékozni. A bor szerintem tényleg jó ötlet. Kézzel készített dologra nem nagyon van ötletem, hogy mit adhatnál egy pasinak, talán valami egyszerű dísztárgyat, akár karácsonyi is lehet. Vagy kulcstartót, az tök jó ha ráteszi a kulcsaira mindig eszébe jutsz róla:)
2010. dec. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem vennek neki ajandekot, meg tul korai. Elsosorban neki kell figyelmesnek lennie veled.
2010. dec. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szia,én is ezzel küszködöm,tök tanácstalan vok,én italt nem szívesen veszek neki,mert sokat jár bulizni és inni,megakarom "nevelni",de azzal h veszek neki egy üveg piát nem jutok 1-ről a 2-re,mi sem vagyunk úgymond 1-ütt,minden nap beszélünk telefonon,1x találkoztam eddig vele,messze lakik,de én már szerelmet érzek!!gondolkoztam valami ezüst ékszeren,vagy borotvaszetten ...szerintem minden kép lepd meg valamivel,biztosan örülne neki!!
2010. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!