Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki valamit karácsonyr...

Vegyek neki valamit karácsonyra? Ha igen, szerintetek mit?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg, szerelem, párkapcsolat még nincs közöttünk, természetesen külön karácsonyozunk.

Nem tudom, mi lesz belőle, de jól érezzük magunkat együtt.

Mit lehet egy 38 éves ffinak venni, akivel találkozgatsz, de még semmi más? Vagy inkább még ne vegyek karácsonyi ajándékot?


2010. dec. 12. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kedvességből vehetsz, de csak apróságot. Szerinted ő meglep téged?
2010. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Végül is, miért ne? Ha neked fontos ez a személy,s úgy érzed, hogy szeretnél neki ezzel egy kis örömet okozni, ajándékozd meg nyugodtan. Mivel még nagyon az elején vagytok,ezért valami hétköznapi dolgot válassz,ami még nem túl bizalmas,de azért az eszébe jutsz róla. Például egy jó bor, valami pofás címkében, vagy egy finom whisky...
2010. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Ha igen, ciki lenne, ha én nem őt. De fordítva is ciki lenne.

Milyen apróságra gondolsz? Sajna nem vagyunk már tinik, akkor megúsznám egy plüssfigurával...

2010. dec. 12. 23:27
 4/14 anonim ***** válasza:
egy autó? az férfi-dolog és mégsem vág a földhöz, kis figyelmesség
2010. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szép üveg bort. Ha nem iszik is dísznek jó és nem is drága. A legelső voltam:)
2010. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valami kézzel készített apróság? Pl karácsonyfa dísz?
2010. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy tokaji aszu vagy egy bock vagy gere bor(a nyakán átkötsz egy masni szalagot,mutatos,nem nagy dolog de mégis ajándék.Ilyen fiatal dolognál nem nagyon kell személyesebbet,mert még nem tudod mi az amit szeret miből mi a kedvence.Amúgy szerintem ezt vedd meg mindeképp és ne add oda neki csak ha ö is vett,és ezt nem azért irom mert sajnáld tőle,hanem hogy nehogy kellemetlen helyzet alakuljon ki.a vesz valamit ott a bor,ha nem akkor pedig máskorra jo lesz vagy odaadod majd valami más ünnepre.
2010. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ital az tényleg nem rossz ötlet, köszi nektek!

milyen autóra gondoltál?:)

Egyébként ffinak mindig olyan nehezen tudom eldönteni, hogy mit vegyek... Nőknek sokkal könnyebb ajándékozni...

2010. dec. 12. 23:34
 9/14 A kérdező kommentje:

kézzel készített-ez lenne a legjobb, csak nagyon béna vagyok. ha ezt adom, még az sem lenne kellemetlen, ha ő nem adna.

De az jó ötlet, hogy akkor adjam oda az ajándékot, ha ő ad. Köszi, sokat segítetek!

2010. dec. 12. 23:37
 10/14 anonim ***** válasza:

egy jobb ital, amit szeret. annyi elég kezdésnek.

szép gesztus, de mégsem tolakodó vagy olyan, amivel lekötelezve érzi magát.

lehet, h ő is vesz neked valami apróságot. pláne ha kedvel, és vannak komoly szándékai.

2010. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!