Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szent este családdal vagy...

Szent este családdal vagy barátnővel?

Figyelt kérdés

Szent estét ti barátnőtökkel töltenétek vagy családdal. Fél évesek vagyunk barátnőmmel.


20/F


2010. dec. 12. 21:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is család, félév még nem a világ, a akarácsony meg 3 napos. Annyira azért nem vagytok még sztem egymás családja, hogy ezt az 1 napot ne bírnátok ki a másik nélkül...
2010. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
A barátom este átszokott jönni, kb 9-10 körül. Addig ők is megvacsoráznak, együtt a család, utána velem is tud lenni. :)
2010. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ahogy szeretnétek. Viszont ha együtt töltitek, akkor meg tudjátok oldani, hogy ne valamelyikőtök családjánál legyetek, hanem kettesben? Mert különben lehet, hogy annak a családnak lesz rossz érzése, akinél nem lesztek.

Ha már együtt éltek, evidens lesz, hogy együtt töltitek.

2010. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Setsumi válasza:
93%

Ez nagyon attól függ, ha mondjuk szentestén szüleid megállás nélkül egymással veszekednek, törnek-zúznak miközben a már akkorra teljesen részeg nagyapád körbehugyozza a karácsonyfát, mire a antidepresszánsokon élő nővéred sokadszorra megpróbálja magát felkötni a szobájában akkor töltsd a barátnőddel.


Minden más esetben, főleg ha még csak fél éve ismered akkor mindenképpen töltsd a családdal, legalább 1-2 óra hosszát, meg a vacsorát.

2010. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Család.

Fél év nagyon kevés idő és nem azért, de 20 évesen még egyáltalán nem valószínű, hogy a jelenlegi barátnődet veszed el feleségül...Szerintem találkozzatok 25-én,26-án.

2010. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

szerintem akkor érdemes már együtt tölteni a karácsonyt, ha összeházasodtatok, vagy már várjátok a babát.

addig jobb a családdal.

feltéve ha jóban vagytok.

25-26 a barátoké, barátnőké lehet még így is.

2010. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szia!

mi már együtt éltünk,de a szentestét mindenki a szüleinél töltötte, fel sem merült,hogy ne a családdal legyünk.(amúgy az ország két végén laknak a szüleink)Karácsony első napját pedig már együtt...2,5 év után karácsonyoztunk együtt....nem maradtunk le semmiről..

2010. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

család


fél év kevés ehhez

nekünk ez már a negyedik karácsony,de csak az első lesz hogy 24-én együtt,eddig 24 családdal,25-től meg együtt

2010. dec. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Barátnővel!

És lehetőség szerint ne valamelyikőtök szüleinél, hanem kettesben. Ha van saját lakásod, vagy neki, akkor ott, ha nem akkor menjetek el valahova.

2010. dec. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A barátnő nem a családod, amíg nem veszed feleségül. Egyértelműen család!
2010. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!