Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért életunt anyukám?

Miért életunt anyukám?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok!Anyukám lassan 50. De egyszerűen nem értem hogy miért nem vidám soha. Talán nem boldog?! SEmminek nem örül.Egész nyáron dolgoztam kerestem egy csomó pénzt és az összeset arra áldoztam hogy felújítottam a konyháját (vettem neki új konyhaszekrényt, festőt fogadtam stb stb)tényleg gyönyörű lett és egyszerűen annyit nem mondott hogy köszönöm. Sőt neki mindennel baja van cak a rosszat látja mindenben :S pl. hogy nagy rumli volt azalatt a pár nap alatt.. :S most nem magamat akarom sztárolni de ki az a 18 éves aki nem bulizásra, ruhákra költi a pénzt hanem az anyjának szeretne örömet szerezni?!És nekem nagyon rosszul esik hogy ő ilyen:S Elhiszem hogy sok problémája van, meg rengeteget dolgozik. De néha pl. eljárhatna valahova, de ő soha nem megy sehova :S Néha már olyanok is megfordultak a fejemben hogy miért ő az én anyukám:(:( Vélemény?!
2010. dec. 12. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnos az emberek felnőttkorukra hajlamosak besavanyodni... én is kézzel lábbal küzdök ellene hogy anyu ne legyen ilyen, mert hajlamos rá. mostanában egyre többet morog, én meg próbálom felrázni. Közben kínosan figyelek rá hogy engem ne kapjon me ez a gépezet, ne legyek én is zsörtölődős felnőtt.

próbáld kimozdítani a hétköznapokból, felszabadítani kicsit. vidd el mondjuk a vörösmarty térre és hülyéskedj vele, hátha kapható rá.

2010. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz, hogy az emberek felnőttkorukra besavanyodnak...a többség.Mert valahogy elfelejtjük értékelni az életet, mindent ami szép és természetesnek vesszük a jót.

Anyukád egy kicsit sem volt kedves, ezt szerintem megmondhatnád neki, hogy nem köszönetet vártál de egy kis örömöt szeretnél neki okozni, mert tényleg ki az manapság aki nem önző és az anyukája boldogsága miatt arra költi a pénzét amire más fiatal nem tenné.

2010. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!!
2010. dec. 12. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Valóban rendes làny vagy,hogy ilyesmire àldoztad a megkeresett pénzedet,és még csak örömet sem talàlt anyud benne.nem szép dolog.

Gondolom egyedül él,és talàn tàrsra vàgyik,csak nem mer belevàgni.

2010. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem egyedül él. De az élettársával sem kedves soha :(

Nincs egy kedves szava senkihez!

2010. dec. 12. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Foj.... ki nem állhatom az ilyen beszólogatós embereket, mint amilyen az első hozzászóló.... -.-"

Már ne is haragudj, de a kérdező kétségbeesetten vár a válaszra, te meg rosszindulatúan leoltod olyanért(!!!) ami még csak nem is igaz. Mondd, drága, mit is rontott el? Én pár vesszőhibán kívül nem látok semmit.

Annyira szánalmasak az ilyen válaszolók! Elegem van ebből a rosszindulatból!

Mint amikor ki teszek egy kérdést, hogy segítsenek a házi olvasmányban (pl), és kiírja, hogy olvassam el, ne várjam, hogy ő gürizzen helyettem, holott én aznap az egész időmet arra a kicseszett könyvolvasásra áldoztam. Elegem van! Húzz innen, ha csak sértegetni tudsz normális válasz írása helyett!!!


Amúgy lehet, hogy ilyen öregkori-depiben van. Az én nagyim is átment ezen amikor 50éves volt. Ez valószínűleg át fog menni rajta :) Próbáld őt segíteni, felvidítani, beszélj vele. :)

2010. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Uccsó :) Ari vagy köszönöm!! Nem kell vele foglalkozni! Biztos csak ezért regisztrált ide, hogy másokat oltson..

Az igaz hogy van benne 1-2 hiba de az csak azért mert megszoktam már hogy gyorsan pötyögök és lemarad néhány írásjel akár betű. De nem azt jelenti, hogy nem tudok írni...:)

2010. dec. 12. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy ajándékot adtál anyudnak. Úgy gondolom, hogy a legnagyobb ajándék te vagy anyukádnak, ritka és felbecsülhetetlen.

Vegyél anyukádnak kalcium-magnézium tablettát karácsonyra. A magnézium hiánya feszültséget okoz. Jobb kedvű lesz, ha szedi.

A kalcium jót tesz a csontoknak, 50 éven felül minden nőnek kellene szedni. Ezzel indokolhatod is az ajándékodat.

A kalcium és a magnézium csak együtt működik, egymás hatását elősegítik és erősítik.

Egy próbát megér.

2010. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az első válaszoló arra célzott hogy az únt az igazából unt.

egyébként én sem értem miért kell beszólni, valójában tökmindegy, nehogy ezt is provokálásnak vegyétek :)

2010. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

10:59-es köszönöm!! Megfogadom a tanácsodat.:)



elnézést akkor: életunt****

2010. dec. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!