Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha betöltöttem a 18. életéveme...

Ha betöltöttem a 18. életévemet, és el akarok költözni itthonról, van még abba bele szólása szülőnek?

Figyelt kérdés
Anyummal nem jó a kapcsolatom és szeretnék el költözni tőle ha betöltöttem a 18. életévemet. Van még beleszólása abba hogy mit csinálok vagy ehhez már jogom van a "nagykorú" címszó miatt? Olyanra gondolok hogy utánam küldhetné e a rendőröket? Mert ha most elmennék, akkor egyértelműen utánam küldené és haza hozatna velük. De én utálok itthon élni vele, idegbeteg. :( segítsetek kérlek
2010. dec. 11. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudj róla és számolj vele, hogy amig tanulsz, addig anyukád KÖTELES eltartani, akkor is, ha elköltözöl otthonról. Ha tanulsz, akkor 25 éve skorodig. Nem árt majd őt is felvilágositani arról, mit mond a törvény!

HA igy bánik veled, akkor legalább fizessen, ha már szeretet nem kapsz tőle.

2010. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aztán ne hogy befürödgy a barátoddal aki egyszercsak megun teherbejt és kirak, vagy kiderűl idővel hogy erőszakos alkesz akinek a rabszolgája leszel, hova mész ha baj van és már minden hídat felégetél magad mögött.
2010. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!