Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha betöltöttem a 14. életéveme...

Ha betöltöttem a 14. életévemet és van személyiigazolványom akkor ha este 10 után kinnleszek nem büntethetnek meg vagy egyéb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
miélrt büntetnének meg és 12 vagyok és igy hajnali 4 ig is kint vagyok ha ugy akarom még diszkó után is. xd
2011. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

1.) ha lesz gyerekem, akkor 12 évesen nem fogom diszkóba engedni, mert amíg nagykorú nem lesz, addig az lesz, amit én mondok, ha már vállaltam azt, hogy világrahozzam szétrepedő pinával.^^ 12 éves kis taknyosnak nem discóba a helye.

2.)senkit nem érdekel, ha kint vagy egész nap, ha ésszel vagy, nem hőbölögsz vagy csinálsz hülyeséget. nem azért büntetnek, ha kint vagy, hanem ha mondjuk részegen a haverjaiddal virágládákat dobálsz a Balatonba vagy Supermannek képzeled magad egy ház tetején üvöltözve, full, benyomva...:D

2011. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

12 évesen diszkó ?? Gratulálok .... anyád mit szól hozzá? Kérdező: Szerintem úgysem lehetsz kint 10ig talán csak 8ig, de ha van veled nagykorú akkor igen. De amúgy sosem értettem hogy miért élvezet a velem egykorúaknak kint az utcál lófrálni egész este...Inkább menjetek el egymáshoz házibuliba vagy mit tudom én akkor legalább házba vagytok.


15/L

2011. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első ha elkapnának a sünök akkor szopnád meg
2011. aug. 23. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
akor ez van amugy meg anyám nincsen meghalt és apám meg nincs is itthon egész éjszaka iszik én meg elmegyek diszkóba mert kinézek 17 nek sminkel és anélkül is még piát is adnak és nagyon benyomva veszettem el a szüzességem et igen 12 évesen és nem bánom amugy meg elsö voltam
2011. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy -.-
2011. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!