Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen fel vagyok húzva....

Teljesen fel vagyok húzva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénz jött a házhoz. Nyertünk most 100.000 forintot. Örülök neki, és az egész család. A probléma az, hogy anyám azzal a csodálatos ötletével rukkolt elő, hogy kapok egy LCD monitort, meg kapok 5.000 forintot. Mondtam neki nekem nem kell LCD monitor, nem látom semmi értelmét. Itt a Karácsony. Úgy beszéltük meg, kapok 5.000 forintot most, meg 10-et Karácsonykor. Nem is idegesítene ez az egész. Még ha azt mondják hogy nem kapsz semennyit sem. Egy valamire nagyon vágyok, ami fele annyiba kerül mint egy LCD monitor. Egy airsoftot szeretnék venni, már cirka 3 éve. 24.000 forint lenne. Mondtam anyának, hogy mi lenne ha megvennék Karácsonyra, és akkor annak örülnék is meg minden. Meg még olcsóbb is mint egy LCD monitor. Erre elkezd kiabálni, akkor nem kapsz semmit. Meg hogy gyűjtsem össze a rávalót. Nem hiszem el, hogy egy sz@rra miért akar költeni, mikor fele annyiért vesz egy normális dolgot. Most miből fogunk ki állni? Fel kelek Karácsonykor. Feldíszítjük a fát , mindenki meg kapja a maga kis 10.000 forintját, aztán puszi puszi mindenki megy a dolgára. A helyett, hogy megvenne egy airsoftot, amit Karácsonykor kapnák meg, várnám mint egy kisovodás hogy végre itt a Karácsony lesz minden. Mutogatnám apámnak, hogy nézd milyen f.sza meg ilyenek. Még ha azt mondta volna, kapsz 10.000 forintot és kész, akkor aláírom köszi szépen rendesek vagytok. De így hogy felhozza hogy kb 35-40 ért vesz egy LCD monitort, aminek semmi értelme, én meg felhozom, hogy már rég álmodok valamiről ami fele annyiba kerül kb. és azt nem veszi meg... szerintem szemétség. Nem az a baj, hogy most nem kapok ajándékot, de ha egy LCD monitort meg bír venni, akkor miért nem bír fele annyiért egy normális ajándékot venni. Nem ellenzi az airsoftot, nem ezzel van a baj hanem azzal hogy most ha az nem kell akkor nem kapsz semmit.. annyira lehozó.. Most én is vegyek neki, egy fekpadot, mert az jót tesz neki ha kondizik? és ha nem kell meg sértődjek be? Kérem.. ha valaki örömöt akar okozni, meg veszi az álmát, nem arra hajt hogy veszek egy olyat aminek nem is örül.. aztán ha nem kell meg nem kap semmit..
2010. dec. 10. 15:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem mondja, de szinte biztos, hogy ellenzi. Tudod, ez a fordított pszichológia, ha engeded, kevesebb ideig érdekes valami. Nálad ez most nem jött be.


Kérd szépen, mondd, hogy okosan használnád, ígérd meg, hogy mindkét szemed a helyén marad, nem baromkodtok vele stb.


Ne légy ennyire felháborodva, ha azt mondja nem, te mond hogy jó, kár, pedig nagyon szerettem volna.


Ha megadod magad, hamarabb érhetsz célba :)

2010. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%

Én is imádom az airsoftot,hány éves vagy,fiú vagy vagy lány?

amúgy nálunk igy ment a karácsony annó sajnos.Mindenki a szobájában,a hülye ajándékokkal aminek senki se örült,mert szart kapott,nem amire vágyott,meg közlekdtek az edények is apám jó voltából...De már béke van szerencsére külön ,külön...

28N

2010. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Az LCD már kilőve. Anyámat ismerve, nagyon mondogatnám az lenne, hogy nem kapok semmit. Nem találja veszélyesnek, mivel azt mondta hogy gyűjtsél rávalót.. de az meg nem az én műfajom. Nem bírom megbecsülni, ha van már 4000 forintom ami édeskevés, akkor elköltöm. Most jött 100.000 Ft bíztam benne, ez az megkapom Karácsonyra azt amire vágyok , és erre " Úgy döntöttünk apáddal, kapsz 5.000 Ft meg veszünk egy (airsoftot..!!) LCD montitor.. " Ó anyám mondom nekem nem kell .. jó akkor ha tetszik tetszik ha nem tetszik kapsz 10.000 forintot azt veszel amit akarsz..
2010. dec. 10. 15:25
 14/38 anonim ***** válasza:

Ezen jót mosolyogtam első válaszoló (kérdező) :)


Airsoft nem airfrost :)


Érdekes ez a szitu, de lehet, hogy Anyukád nem tartja olyan jónak a Te ötletedet mint a sajátját, ez jellemző a szülőkre. Ha az nem jó amit Ő mond, akkor más se legyen... :) Próbálj meg Vele beszélni mégegyszer.

2010. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Amúgy boldog család lehettetek ti is,én inkább semmit nem kérnek ilyen szülőktől,én sajnos már 16 éves korom óta megkeresm az árát amit akarok és megveszem magamnak.
2010. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

16 éves srác vagyok. Volt airsoftom régebben, de szét ment. Olcsó kínai szar volt. Amúgy nem érdekelne az egész. Leszarnám nagy ívből, de most Karácsonykor... ááá annyira lehozós, hogy örülnék valaminek, tényleg látnák rajtam. Neeem... felkelek sziasztok feldíszítjük a fát nesze 10.000 neked is meg neked is .. na én kaptam egy tusfürdőt te mit kaptál? én is ezt kaptam.. na akkor jó így? aha persze.. jó okés.. megesszük a bejglit aztán mindenki nyomás tv-zni..


ha meg LCD -t kapok.. apám beüzemeli én meg sorvadok az msn előtt úgy mint eddig, ahelyett hogy kint fagyoskodva -"szét lőném a szomszéd macskáját"- óvatosan játszanék az airsoftommal..

2010. dec. 10. 15:29
 17/38 A kérdező kommentje:
Felpontoztam mindenkit! köszi szépen:) Várom még a válaszokat azért..
2010. dec. 10. 15:32
 18/38 anonim ***** válasza:

Nyugi...NYUGI!:)

Nincs 2. dolog amit nagyon szeretnél..?xd

2010. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondta, hogy gyűjtsd rá össze a pénzt, mert tudja hogy nem leszel képes rá, mert elköltöd.


Én sem vennék neked ilyet! Hiába idegeskedsz, attól nem fogja meggondolni magát anyukád.

2010. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
A mácskát nem lődözd vele nem arra való,te se örülnél ha téged lödőzne a szomszéd...:)
2010. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!