Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátotta a párod, hogy...

Megbocsátotta a párod, hogy megcsaltad? És te megbocsátottál neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 10:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én még nem csaltam meg ő már igen de szeretem úgyhogy megbocsájtottam neki.
2010. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem csaltam meg, és Ő sem engem.Ez 100%!!!És nem bocsátanám meg.
2010. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mi sem csaltuk meg egymást a párommal. De nem tudnám neki megbocsátani.
2010. dec. 10. 11:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Együtt maradtunk de nem tudok megbocsátani.
2010. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Haragtartó vagyok. Ha velem marad, és meg akarja várni, míg megbocsájtok, akkor vagy együtt halunk meg, vagy mellettem öregszik meg.
2010. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1. Még soha nem csaltam meg a páromat, de soha nem bocsátanám meg magamnak, ha megtenném. Nem tudom, hogy ő megbocsátana-e.

2. Sok mindentől függ. Azt hiszem, megbocsátanék neki. Magamban keresném a hibát.

Ettől függetlenül, ha eljutnánk a megcsalásig az a kapcsolatunk végét jelentené. Egyrészt mert ha megtenném, akkor valamiért már nem működne jól a kapcsolatunk, másrészt ha ő megtenné, félek újra és újra az orra alá dörgölném.

2010. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

En részemrõl soha nem csaltam meg a férjemet,viszont tudtommal õ sem,lehetetlennek tartom,hogy el tudta volna titkolni.Ha megcsalna én nem bocsàjtanàm meg neki,de szerintem õ sem.Egyikünknek sem igazàn hiànyzik semmi,akkor minek csalni a màsikat!

En sohasem értettem,hogyan lehet valaki mellett ugy aludni,ha megcsalja a férjét,vagy feleségét.A lelkiismeretem agyongyötörne nem tudom elképzelni,hogyan kell idàig eljutni!

2010. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam soha, de engem megcsalt az exem. Egy darabig még együtt voltunk aztán mondtam, váljunk meg egymástól. Ez sok éve volt. Ex még mindíg utánam kajtat...én meg boldogan élek egy családcentrikus jóemberrel aki a férjem.
2010. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1. soha nem csaltam.

2. soha nem csaltak.

3. soha nem fogok csalni, és soha nem fognak engem sem megcsalni.


26/nő

2010. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Már csaltam meg, nem jött rá!

Ő megcsalt, rájöttem megbocsájtottam:D

A megcsalás alatt smárolást értek.

2011. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!