Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már Elmebetegség?

Ez már Elmebetegség?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és nincs partnerem ami talán nem is fura ,de arra gondoltam mi lenne ha nem keresnék párt,hanem inkább rágyúrnék az egzisztenciára és inkább egyedül vállalnék babát ,egy ismert embertől aki számomra a tökéletes pasi (DE UGYE ELÉRHETETLEN) és persze nem tudna róla max ha 18 éves elmúlt a gyerek.Mit gondoltok róla?
2010. dec. 9. 01:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerek helyében nagyon megutálnálak, ha ilyet csinálnál, az biztos! Egyébként meg végig kellene gondolnod... nem tudsz együtt élni egy sráccal sem, de gyereket akarsz nevelni? Honnan tudod, hogy a gyerekkel együtt fogsz tudni élni? Azt nem lehet csak úgy lepasszolni...

17/F

2010. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon nagy önzőség ez az ötlet! Se azt nem nézed, hogy az apának mi a jó, se azt, hogy a gyereknek mi a jó, csak az a lényeg, hogy NEKED jó legyen és a vágyaid kiélhesd.

17/F

2010. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ő gyereke is lenne, nincs jogod eltitkolni előle.
2010. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelők!

Először is köszönöm a válaszokat és mit mondjak ezek a dolgok nekem is megfordulnak a fejemben,mint annyi más dolog.Ha valóban felelőtlen lennék akkor már 18 évesen teherbe estem volna valakitől és most nevelném egyedül.Nézem a gyerek érdekit ,de ha mindenki csak akkor válna gyereket ha minden mindig tökéletesen meglenne már régen kihaltunk volna.A pasi jogait és érzelmeit lesz@rom a gyerek lehet hogy egyedül nő fel ,de attól én még nem vagyok önző feltétlen mert ha az igazit várom akkor soha nem fog megszületni (ez meg ugye nem az érdeke)mert azt leshetem M.o. nincsenek jó pasik az a kevés aki van ezért meg közel harc folyik és én nem vagyok az a nő akit az ember feleségül venne.Tehát egy gyerek az álompasitól ennyi önzést én is megengedhetek az életemben nem?! Sérül érzelmileg ? lehet és szégyellem is magam miatta ,de szerintem így is lehet hitelesen nevelni...egyébként a gyerek azt fogadja el természetesnek amibe beleszületik nem pedig azt ami a társadalom szerint hiteles és természetes .

2010. dec. 10. 01:58
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak megengedhetnéd ezt az önzést, de fogalmad sincs milyen szar a csonka család. Aki abban él, az azért nem tudja, mert nem ismeri milyen a boldog család, ahol szülők vannak, nem egy szülő és annak a legújabb pasija/nője. A gyereked ha felnő szemen fog köpni, mert ő nem a szerelem gyümölcse, hanem anyuka kívánsága, és nem adatik meg neki, hogy családja legyen, hanem csak van egy anyja. Magaddal kicseszhetsz ennyire, de egy gyerekkel nem. Ez már nem önzőség, hanem tudatos kár okozása.
2010. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Jó nagy pofátok van kiváncsi vagyok nektek milyen lesz a családi életetek
2010. dec. 14. 16:19
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Hiába támadsz, te kérdeztél, én válaszoltam. Ez a véleményem, gondolom azért fáj ennyire, mert magad is beismered, hogy igaz. Egy gyereknek apára is éppolyan szüksége van, mint anyára.
2010. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elérhetetlen a számodra, akkor miből gondolod, hogy szexre kellenél neki? :p Komoly terv, mondhatom. Az ismert pasikat százával veszik körül csinos/sikeres/okos nők, van kiből válogatni partnernek. Még ha sikerülne is megkörnyékezned valakit, semmi garancia rá, hogy teherbe esel tőle. Akkor azt csinálod, hogy keresel egy másikat, és majd a tizediktől, vagy az ötvenediktől összejön? Azt meg elárulom, hogy senki sem olyan hülye, hogy egy önmagát felkínáló alkalmi partnernél ne használjon óvszert. Ennyit a realitásérzékedről. :) Számomra nem elmebetegnek tűnsz, inkább elkeseredettnek. 25 éves vagy, egyedülálló. Bármikor beköszönhet a nagy ő, nem vagy semmiről sem lemaradva. (Amúgy jó házasságban élek, mielőtt engem is leoltanál.)
2010. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem elmebetegség...
2010. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a válaszolókkal, úgyis csak végszükség esetén folyamodnál ilyen megoldáshoz. Hiszen gondolom a te álmod is megtalálni az igazit és tökéletes körülmények között felnevelni az igazit. Ha a gyereked apa nélkül nő fel, éppen olyan ember lesz belőle, mint a többi. A körülöttem élőknek max a 10%-a nőtt fel teljes családban, a fennmaradó 90% fele pedig szóba sem áll az apjával. Szóval nem hiszem, hogy túlságosan kilógna a sorból..
2010. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!