Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmebetegség az ha engem nem...

Elmebetegség az ha engem nem zavar ha valakit meg kéne ölnöm?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és persze ilyenkor az ember mindenen elgondolkodik...Én most azon, hogy vajon ha meg kéne tennem lenne-e utána bűntudatom?A végén rájöttem, hogy nem! Embert ölni direktbe nem akarok de ha kellene valamiért hát én hidegvérrel tenném meg!
2010. okt. 25. 19:11
 1/10 Jack kapitány ***** válasza:
persze,persze.......
2010. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt így könnyű, de miután megtetted már nem így fogod hinni!!

tapasztalat...

2010. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Ezt kérlek fejtsd ki bővebben
2010. okt. 25. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, hogy utána mit éreznél. Más dolog gondolni rá, és más megtenni.
2010. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19:17 talán rendőr vagy katona
2010. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Hú hallod nagyon kemény vagy!!

Menj vissza legózni.

2010. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Látom kicsit félre írtam...Nem menőzni akarok ezzel egyáltalán...a "komoly" válaszokat meg kérlek hanyagoljátok. Olyan jó érzés mikor az ember feltesz egy kérdést és egyből jönnek az olyan válaszok ami nem is kritika inkább csak egy szemétség..Minek kell ez? Ettől te jobban érzed magad?
2010. okt. 25. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyuzz, ha belegondolsz, akkor az állatvilág sem lelkizik azon, hogyha gyilkolni kell, Igaz, ők a túlélésért teszik ezt. Az ember, mint túlfejlett, túlcivilizált "állatfaj", beleneveli az utódokba az élet elvételének bűnös mivoltát. Természetesen a társadalom szempontjából ez így helyes, hisz biztos nem lenne túlnépesedés 5-6 milliárd hidegvérű gyilkossal a Föld hátán :))

Viszont a Te korodban és ezzel a tapasztalati hányaddal ezt nem lehet komolyan venni. Tizensokéve nagy divat volt a Skinhead-izmus (akkor nyíltabb rasszizmus volt, mint ma, aztán mégsem pampogtak ennyit). Megtörtént, hogy egy cigány vs skinhead összecsapásban meghalt egy cigány származású ffi. A nagy vagány skinhead, aki előtte egy pitbull terrier IQ-jával azonos szintűnek mutatta magát, öngyilkos lett a börtönben, mert miatta meghalt egy ember. Tehát más az elvi, fantáziálási kérdés és más a "gyakorlat". Annak viszont örülhetsz, hogy életrevaló srác leszel, és ha normálisak az erkölcseid, de egyszer meg kell majd a családodat vagy magadat védeni, akkor legalább képes leszel rá.

A kérdésedre a válaszom: NEM elmebetegség.

2010. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért szerencsére nem azt tartjuk természetesnek, hogy valaki úgy érzi, ő hidegvérrel tudna ölni. Sokan még állatot sem lennének képesek gyilkolni. Persze más kérdés, ha önvédelemből teszed, vagy szemed láttára egy védtelen élőlényt próbálnak bántalmazni, legyen az ember, vagy állat. Ebben az esetben talán még én is képes lennék a védelmére kelve akár még ölni is. Bár még soha nem képzelegtem gyilkosságon, amit én hajtanék végre. Az már egy beteges képzelgés, nem sok jó származhat belőle. Én például biztosan nem szeretnék ilyen emberrel kapcsolatban állni, időzített bomba lehet.
2010. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy meg önvédelemre gondoltam ilyenkor...Nem arra hogy csak úgy öljek azért az tényleg durva..de ha valakit meg kéne védenem mondjuk valamelyik családtagomat egy gyilkostól és ez azzal jár hogy meg kellene ölnöm hát megtenném. Elvileg...
2010. okt. 26. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!