Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már Elmebetegség?

Ez már Elmebetegség?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és nincs partnerem ami talán nem is fura ,de arra gondoltam mi lenne ha nem keresnék párt,hanem inkább rágyúrnék az egzisztenciára és inkább egyedül vállalnék babát ,egy ismert embertől aki számomra a tökéletes pasi (DE UGYE ELÉRHETETLEN) és persze nem tudna róla max ha 18 éves elmúlt a gyerek.Mit gondoltok róla?
2010. dec. 9. 01:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"25 éves vagyok és nincs partnerem ami talán nem is fura ,de arra gondoltam mi lenne ha nem keresnék párt,hanem inkább rágyúrnék az egzisztenciára és inkább egyedül vállalnék babát"

Eddig nem volt vele gond. Ami ezután jön azzal van a gond. Nem az hogy ismert embertől, hanem az hogy nem szólnál neki róla. Mégha azt leszámítjuk, hogy ezzel átvágod a pasit, mert eltitkolod előle, akkor is megfosztod a gyereket az apjától és ez az ami nagyon nem okés. Nem fair a gyerekkel szemben, hogy megfosztod az apjától. Ha 18 évesen mondod el, akkor se tudnak már bepótolni annyi évet. Nekem volt apám, de sajnos nem olyan amit ideálisnak lehet nevezni. Éppen ezért tudom milyen az amikor hiányzik valakinek egy apa az életéből. Nekem itt volt ugyan, de nem sokat törődött velem, így én nem vágyakozom az apám után. de ha ő apa nélkül nő fel vágyni fog utána, mert tudja hogy a hiányát lehetne pótolni ha megkeresné. Mert tuti keresni fogja. Akkor mit mondasz majd neki, hogy meghalt? hogy nem akarta őt? hogy nem is volt soha? És ha megtudja hogy te szakítottad el tőle, meg fog gyűlölni. Ezt akarod?

Elhiszem, hogy nagyon kétségbe vagy esve mert már 25 vagy és nyilván magányos is, meg ugye valószínű te már szeretnél gyereket ennyi idősen. De inkább várj! Ennél a tervnél szerintem az is jobb ha csak 10 év múlva lesz gyereked. És ha ilyenek jutnak eszedbe talán még nem is vagy kész egy gyerekre. Ezt nem bántásból mondom. De talán oka van, hogy még nem találtál olyan férfit akinek szülnél.

2010. dec. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Ja és nem vagy elmebeteg csak kétségbeesett. Nyugi az elmebetegeknek meg se fordul a fejükben, hogy ők esetleg elmebetegek. Ha már felmerül benned a kérdés, akkor biztonságban vagy:)
2010. dec. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok, és nekem is lepergett már a dolog a fejemben. Ha 10 év múlva is itt tartok, akkor elkeseredett lépés fog következni.. Számomra is ideálisabb lenne gyereket szülni egy olyan pasitól, aki aztán kisétál az életemből, de nem tudom, hogy ez mennyire megoldható. Vagy esetleg mesterségesen..? Az már nagyon művi lenne..:S

Mindenesetre vészhelyzetre van egy hasonló cipőben járó ellenkező nemű barátom, aki viccelődött már ilyen témájú közös tervekkel..:)

Szerintem egyébként nem vagy elmebeteg, sőt lemaradva sem vagy! Még sok éved van hátra, hogy kereshesd az igazit..

2010. dec. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem az.


OFF:

ma 02:21

Én kivétel vagyok.

2010. dec. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
nem az ,de azért kiváncsi lennék ezt hgy kiviteleznéd:D
2010. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek természetes ösztöne,hogy szeretne anya lenni. De józanul gondolkodó nő nem csupán az ösztöneire hallgat!. Egy gyerek nagy felelősség. Ne a saját kedved miatt szülj gyereket,hanem gondolj a gyerek érdekeire is. Neki családban kellene felnőnie,nem apa nélkül! Igaz,sok gyerek nő fel csonka családban,de ők valamilyen szinten mind sérült lelkűek. Önzőség,amit elképzeltél,mert csak a saját vágyaiddal törődsz,de a gyerekével nem.

Fiatal vagy még,szülhetsz még gyereket. De ha nem jön össze,akkor is élhetsz teljes életet. Sok nőnek nincs gyereke,de ezért nem feltétlen szerencsétlen.

2010. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem elmebetegség.Sajnos vannak olyan nők,akik bele mennek ilyesmibe,nem törődve azzal,milyen lesz a gyermeknek apa nélkül felnőnie,hogy kevesebb fog jutni neki törődésből,szeretetből,anyagiakból,nem lesz teljes családja.

És mi lesz,ha majd nagyobb lesz és érdeklődni fog az apja iránt??


Egyébként hogy akarsz gyereket egy ismeretlen,elérhetetlen pasitól,aki ráadásul nem is tud rólad?


az az őszinte véleményem,hogy előbb gondolkozz komolyabban,aztán majd jöhet a társ és utána a gyerek.

2010. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem elmebetegség, sajnos korunk jellemző divatja! De Azért vigyázz az ismert emberekkel, pld a politikusokkal és a celebekkel, mert tőlük nem jó géneket örökölne a csöppség :(
2010. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Termeszet!

Ettol sose tavolodj el. Egy gyermeket ugy kell nemzeni, ahogyan elo van irva.

Mar maga a gondolat is beteges, tehat ugy letre hozni egy testi kapcsolatot,hogy a nemzes a cel, s nem a szereteten alapul. Nem beszelve arrol, hogy aztan Te mit erzel kozben, s ezt mar a baba is fogja erezni, tehat ebbol igy egeszseges baba mar nem fog szuletni.

"A turelem rozsat terem!"

Vard meg azt, hogy megtalalod azt embert, Akit elfogadsz, mint tarsadat, s eljon az ideje annak is, hogy csaladot alapits, de legy nyitott, s legy turelmes.

Egy gyermeknek 2 szereto szulore van szuksege, Anyara is Apara, mert nem a hangsuly nem azon van, hogy hogyan keszited el,

hanem azon, hogy hogyan fogod felnevelni!

2010. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

...a kérdésed második feléből,

simán kiderült, hogy valóban elmebeteg az ötleted!!!

2010. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!