Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled a 10 év korkülönbsége...

Elítéled a 10 év korkülönbséges kapcsolatot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.
2010. dec. 8. 15:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem a korkülömbség a lényeg hanem hogy tudtok egymáshoz alkalmazkodni és még sorolhatnám.Ha a pasi a fiatalabb akkor nem igazán működik szerintem(tapasztalat)minden pasi később érik mint egy nő.
2010. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

ha a fiatalabb 25 feletti, akkor már működik sztem.


azt nem értem viszont, amikor egy érett férfi, egy gimiből szabadult kiscsajjal van.


persze, 18 évesen én is marha érettnek éreztem magam, de nem futottam 30as fickók után. ők sem utánam :D


van egy csajszi az egyetemen, 23 éves, és egy 46 éves tanárral fut éppen. na, sztem az gáz. pláne, hogy ismerem mindkettőjüket, és marhára nem értem, h mit esznek egymáson...

jah, de, megvan. a csaj a pénzt, a pasi a friss husit... de ez nem kapcsolat...

2010. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
nem. szerintem 10 év egyik fél számára sem sok.
2010. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor ha a lány 18 alatti. Mostanában divat 16 évesen 30as srácokat felszedni .. az már túlzás szerintem.
2010. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiatalabb fél 18 év felett van, és tényleg érzelmeken alapuló, rendes kapcsolatról van szó (nem arról, hogy pl. egy hülye fiatal libát csak az ágyasának tart egy idősebb pasas), akkor nem ítélem el egyik felet sem. Az, hogy mennyire tudnak egymás életritmuáshoz, céljaihoz alkalmazkodni, az más kérdés, de láttam már rengeteg pozitív példát. Ha a fiatalabbik fél 18 év alatt van, akkor ott elgondolkoznék azon, hogy minden rendben van-e az idősebbik féllel...
2010. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
ha a nő idősebb 10 évvel az nekem undorító, de ha a pasi sztem az elfogadható és sokszor ideális is
2010. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, csak fiatal korban furcsának tartom. Egy 17 éves egy 27 éveshez nem megy, mert az egyik már dolgozik, saját élete van, az egyetemet is befejezte, míg a másik még a középiskola vége felé sem jár, szülőknél lakik, ez nem normális, mert teljesen más a közeg amiben élnek, mások az igényeik. De egy 30-40, vagy 50-60-as páros az normális, hiszen hasonló a felfogásuk (gondolom..), hasonló közegben élnek, szóval abban semmi rossz nincs.
2010. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem nem érdekel, hogy ki, milyen idős párt választ. Aki kedves nekem annál úgyis csak az számít, hogy boldog legyen. Ha egy sokkal idősebb ember mellett boldog, akkor is örülök a kapcsolatnak. Akit meg nem szeretek vagy közömbös, annál érthető okokból megint nem érdekel még az sem, hogy van-e párja, az meg pláne nem, hogy mennyi idős.
2010. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
77%
Elhát! De gyönyörűségesen.
2010. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el.
2010. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!