Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki most nagyon szomorú?...

Van aki most nagyon szomorú? Téged mi bánt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 14:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Van egy fiú aki nagyon tetszik...Viszont azt se tudja, hogy élek..:( Megszólítani, vagy kezdeményezni az én önbizalmammal pedig soha a büdös életben nem fogok. És emelett a szánalmas önbizalomhiánnyal az egész jövőképen megváltozik. Nem lesz férjem, nem lesznek barátaim, nem lesz munkám és a mekibe zsíros hajú kiszolgálóként végzem. Elfuserált egy lány vagyok :'|
2010. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
szerintem csak próbálj meg beszélni vele, mit veszíthetsz...
2010. dec. 12. 18:18
 43/45 anonim ***** válasza:
Hátt...nem megy a tanulás..néha úgy érzem senkim sincs...folyton veszekszik az egész család..nincs pasim...nem tudok mit kezdeni magammal..:(
2010. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
mit tanulsz? nekem sem megy igazán, pedig most nagyon kellene koncentrálnom
2010. dec. 12. 18:34
 45/45 anonim válasza:
Hát van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok..már bevalottam neki hogy szeretem de visszautasitott..nagyon-nagyon rosszul esett..azóta szomorú vagyok és látom minden nap és egyszerűen nem birom kiverni a fejemből =(..barátaim is alig vannak,a legjobb barátnőm 300 km-re lakik ,a tesóm akivel mindent megbeszélek meg más országba jár iskolába és csak hétvégén látom..utálok élni. :(
2010. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!