Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most rúgtak ki a melóhelyemről...

Most rúgtak ki a melóhelyemről (F/23). Mi a véleményetek? (többi lent).

Figyelt kérdés

...hazajöttem, a barátnőm pedig közölte, hogy neki 20 évesen még nem azzal kéne törődnie, miből fizetjük a lakást, hanem buliznia, szórakoznia kéne (komolyan gondolta! ) (iskolába jár). Mi a véleményetek? (többi lent)


Én igyekszem a megoldáson törni a fejem, ahelyett, hogy a problémára koncentrálok (akkor valszínűleg depis is lennék, mert nagyon kilátástalan a helyzet), és itthon csak a rossz kedvet fogom látni, a siránkozást...a "jajj, hogy lesz a karácsonyt", stb... Én megértem persze....de nem lehet így hozzáállni a dolgokhoz...ilyen az élet, tovább kell lépni, és megoldást keresni...Ennyi. Nektek mi a véleményetek?


2010. dec. 7. 13:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha elég felnőtt ahhoz,hogy a párjával külön éljen, akkor ne csak magával törödjőn, a párkapcsolat nem ebből áll.....

A barátnődnek kicsit komolyodnia kellene.... és nem csak magával törődnie, ha otthonról elköltözik a pasijával....


Neked meg fel a fejjel , másik munkahely remélhetőleg lesz :)

A barátnődnek meg érettebenk kéne lenni, ha nem tudjátok megbeszélni és enm érti meg a problémád, a későbbiekebn,ha rossz helyzetbe kerülsz mgéis miylen segítségre számathatsz majd?

Legalább megértőnek kéne lennie, segítségre szórulóba nem rúgúnk....

19L

2010. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, hogy így állsz hozzá, kár keseregni ezen, amiről nem tehetsz, azért ne okold magad, a hibákból meg tanulni kell, ennyi.

Sajnálom a barátnőd, ő még kiskirálylány álmát aludná, sajnos ma ez a bizonytalanság övezi a legtöbb átlag magyar családot, akár huszonévesek, akár harmincasok, vagy negyvenesek, sorolhatnám. Ilyen világot élünk, a bizonytalansági faktor egy biztosabb gazdasági helyzet mellett is meglenne, mert az élet így működik. Jobb, ha hozzászokik. Ezzel egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy mondjon le az álmairól, csak kalkulálja bele, hogy nem megy mindig minden simán, valamit valamiért.

2010. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A te hozzáállásod a jó. A barátnőd vagy gyerekes, vagy a kirúgásod előtt is fontolgatta a szakítást.
2010. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!