Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most rúgtak ki a melóhelyemről...

Most rúgtak ki a melóhelyemről (F/23). Mi a véleményetek? (többi lent).

Figyelt kérdés

...hazajöttem, a barátnőm pedig közölte, hogy neki 20 évesen még nem azzal kéne törődnie, miből fizetjük a lakást, hanem buliznia, szórakoznia kéne (komolyan gondolta! ) (iskolába jár). Mi a véleményetek? (többi lent)


Én igyekszem a megoldáson törni a fejem, ahelyett, hogy a problémára koncentrálok (akkor valszínűleg depis is lennék, mert nagyon kilátástalan a helyzet), és itthon csak a rossz kedvet fogom látni, a siránkozást...a "jajj, hogy lesz a karácsonyt", stb... Én megértem persze....de nem lehet így hozzáállni a dolgokhoz...ilyen az élet, tovább kell lépni, és megoldást keresni...Ennyi. Nektek mi a véleményetek?


2010. dec. 7. 13:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
még talán annyit mondanék, hogy egyébként nagyon értelmes, okso, érett lány.
2010. dec. 7. 13:17
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa, ha neki ez nem dolga, akkor menjen haza a süleihez, mert akinek még bulizni van dolga meg szórakozni, annak még nem a felnőtt együttlakós életet kell élnie, hanem az otthoni kislányosat!


Neked meg fel a fejjel, lehet, hogy most egyszerre sokat veszítesz, de jobb, hogy még most bújt ki a szög a zsákból. És munka is lesz még jobb, lány is érettebb....

2010. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A barátnőd kinek a pénzéből tanul?

Róla írtad, hogy siránkozni fog, hogy hogyan lesz a karácsony?

2010. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen, buliznia kell, de ha már komoly kapcsolatban él és, saját lakásban, akkor igeis törődni kell ezekkel a problémákkal. Be kell adnia az ő részét is, vagy csak te fizeted a lakást?? Eddig csak a te fizetésetekből éltetek?
2010. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát,mit mondhatnék?Mind kettőtöknek igaza van.Jól gondolkozol,ügyes ember lehetsz,ezt a barátnődnek figyelembe kellene vennie.Biztos találsz hamarosan új állást.Most talán kevesebb fog jutni a karácsonyra,de lényeg,hogy szeretet legyen,aztán ha lesz munka,bepótoltok mindent.Mellesleg,jó lenne ,ha lassan már nem csak a bulizáson,szórakozáson járna az esze.Sokan dolgoznak is suli mellett,erre nem gondol?Hát,nem igazán gondolkozik éretten!Mi lesz,ha kijárja a sulit és utána is csak bulizni akar,Te meg majd gondoskodhatsz az összes többiről?Ezt meg kellene tőle kérdezni.
2010. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolja, hogy buliznia, szórakoznia kéne, és még iskolába jár, akkor nem élettársi kapcsolatban kéne élnie még, hanem otthon a szüleivel. Mellesleg tanulás mellett ő is dolgozhatna. Mégiscsak 20 éves, és nem 17.
2010. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan gyerekes, fogalma sincs arról, mit jelent felelősségteljes felnőttként viselkedni. Amit mondott, az annyit tesz, hogy még ki akarja élni magát, és nem feltétlenül veled. Eddig ezek szerint te fizettél mindent, ha ő nem dolgozott(nem derül ki), most pedig már nincs munkád, és le akar lépni, mert nem is akar még jó ideig dolgozni, csak bulizni.

Az egészből ennyi derült ki.

2010. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ha ilyeneken siránkozik, nem a barátjával kellene élnie. Én csak úgy költöznék össze valakivel, ha tudnám fizetni rendesen a saját dolgaimat, és ugyanígy nem is fogadnék be senkit akit nekem kell eltartani.

a reakciója végülis normális volt, persze hogy szeretne az ember még fiatalon eljárni bulizni, és nem ilyeneken aggódni, de akkor meg tényleg ne vágjon bele egy komoly, együttélős kapcsolatba. 19L

2010. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Miből él a barátnőd?

Ha a szülei vagy te tartod el és nem dolgozik, akkor tényleg azzal kellene törődnie, hogy bulizzon, de anyuci szoknyája mellett és nem egy élettársi kapcsolatban, mert még kisgyerek akkor akárhány éves is.

Keress magadnak egy felnőtt, érett nőt, ne egy bulizós kistinit.


24/N

2010. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek múlt héten szűnt meg a munkája. Most állást keres. De egy pillanatig sem riányáltam, hogy most majd ezt, meg azt nem tehetek meg. Jóban-rosszban!!
2010. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!