Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gondolkozhat igy egy ferfi?

Hogy gondolkozhat igy egy ferfi?

Figyelt kérdés
Nagyon sok valasznal olvasom, hogy a no dolga eldonteni, hogy megtartja e a gyereket, mert a ferfi ugyis "lelep", o nem felelos. En ezt nem tudom felfogni ép ésszel. Az a gyerek ugyanannyira az apae, mint az anyae. Mit jelent az, hogy csak ugy lelep? Egy emberi eletrol beszelunk, komolyan ilyen egyszeru lenne? (nem az abortusz resze erdekel, hanem, a ferfi oldala!)
2010. dec. 6. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez most komoly, hogy a Németh Kristóf felesége otthagyta a gyerekét? Atya világ, milyen anya az ilyen? A kérdésre visszatérve a férfiak többsége sajnos lelép, lehet hőbörögni, de ez nem változtat a tényeken. Amióta anya vagyok mégjobban megvetem az olyan nőket, akik elhagyják a gyereküket. A férfiakat más szemmel nézem, mert nem tudom, hogy milyen érzés apának lenni. Valószínűleg gyengébb a kapocs, mint anya és gyereke közt (ezt az élet igazolja).
2010. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Én nem nézem a férfiakat más szemmel!Azért már messze vagyunk az őskortól,nehogy már azzal magyarázzuk,hogy az ösztönök irányítják.Valamire való férfinak esze ,apai szíve is van,és arra hallgat.Szerencsére ilyen férfiak is vannak,akik állhatatosan kitartanak a családjuk,gyermekük mellett és nem csak annyit jelent nekik egy kapcsolat,mint kutyáknak az árokparton.
2010. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ezt általában a nők szokták írni, hogy a férfi lelép....

egy normális pasi nem lép le. az abortusz pedig csúnya dolog. mindig lehetnek véletlenek, de feltalálták már a védekezést is ha nincs tervben a baba.

és a gyerek ugyanannyira az apáé mint az anyáé, ezen nincs is mit beszélni.

23f

2010. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16%

Ha a nőnek joga van eldönteni hogy kíván-e anya lenni vagy sem akkor a férfinak miért nincs ehez joga? Ez égbekiálltó igazságtalanság...Ha férfi lennék és az akaratom ellenére akarnának a nyakamba varrni egy gyereket, hát bizony tőlem se várhatnának mást mint havonta a bíróság álltal megállapított gyerektartást... Mint mondtátok, egy gyerekhez két ember kell, tehát azt is két embernek kell eldönteni hogy a gyereket megtartják-e vagy sem. Ha az apa nem akarja, de ennek ellenére az anya úgy dönt hogy mégis megszüli, akkor tisztában kell hogy legyen vele hogy MAGÁNAK szüli a gyereket, csakis Ő akarjaé s csakis az Ő felelőssége lesz. És még így is sajnálom szerencsétlen férfit, hisz így is úgy is apa lesz végsősoron, az akarata ellenére... Meg nehogy már a szemét férfi hibája legyen, meg az ő felelőtlensége ha a nő terhes lesz, meg "majd megnézi legközelebb hova dugdossa be a micsodáját". Gyógyszer mellett is lehet teherbe esni, óvszer mellett is, nincs 100%os módszer. Akkor ezek szerint aki nem akar gyereket, az tartóztassa meg magát?


23/L

2010. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
különben sem erkölcscsőszködni, mikor 10ből 7 együttélés (nem feltétlen házasság) vége egy számjegyű éven belül szétválás.
2010. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit egyetértek az utolsó előtti válaszolóval. A környezetemben nem egy anyuka akarta pl. úgy megfogni apukát,hogy "véletlenül" teherbeesett. A pasi meg úgy tudta,hogy van fent hurok, szedi a gyógyszert stb. Le is tisztázták,hogy a férfi még nem akar gyereket. Na ugye a hölgyek terhesek lettek, a pasiknak nem kellett még gyerek (ezt szerintem nekik is szívük joga eldönteni), utána meg a hölgyek mindenhol szidták őket,hogy elhagyta gyerekkel! Sőt én azt mondom,hogy ha véletlenül sikerül be a baba, ez akkor sem működhet úgy,hogy a nő kijelenti,hogy márpedig én megszülöm. Akkor a férfi is mondhatja,hogy márpedig nekem nem kell gyerek! Mindkét félnek jogában áll eldönteni,hogy mikor akar gyereket. Nem gond az, ha nem egy időben, csak akkor a másik fél ne panaszkodjon!
2010. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom, hogy a gyilkosság nem bűn, akkor ugye nem baj, ha fejbe lőlek? Ugye ugye...

A tudatlanság semmire sem mentség. Ha be tudta dugni, a következményt is vállalnia kell.

2010. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást, 08:38-nak meg örülök hogy valaki felfogta hogy miről is van szó :) Én is nem egy ilyen csajt ismerek, aki szidta az exét hogy a szemét elhagyta őt gyerekkel, csak azt szokta kifelejteni a történetből hogy nagyon jól tudta hogy a pasi nem akar gyereket, de tett rá magasról és abbahagyta a gyógyszert, mert ő akar és kész. Na ez az igazi szemétség. Az ilyen meg is érdemli hogy otthagyják a francba.

Arra is kiváncsi lennék hogy a habzó szájú válaszolók közül ki az aki annyira marhára tutira megy hogy gyógyszerrel+óvszerrel is védekezik, sőt, emellé még valami spermicides zselét is használ a tartós párkapcsolatában....Mert így 100%. Úgyhogy jól gondoljátok meg hova dugdossátok be a micsodátokat (ja elnézést, a válaszolók többsége gondolom "nő"...)

Ott ahol meg volt beszélve a gyerek és a férfi is akarta (nem a nő könyörögte, meg fenyegette ki), és a féfi mégis szó nélkül lelép, szégyellje magát a kedves apuka.


23/L

2010. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!