Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen kapcsolatotok?...

Volt már ilyen kapcsolatotok? Meg lehet úszni szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Mindketten párt keresünk, baráti társaságban mutattak be minket egymásnak. Pár alkalommal találkoztunk. Jól éreztük magunkat együtt, de párként- szerinte- nem illünk össze. Mikor erre azt feleltem, hogy rendben, és sok boldogságot kívántam neki a további párkereséshez, majdnem ijedten kérdezte, hogy ugye ez nem azt jelenti, hogy többet nem találkozunk?! Mert nagyon szeretne velem találkozni, beszélgetni, stb.

Mivel rám is rámfér, ha néha van kivel elmennem valahová, és nagyon jól megértjük egymást, belementem, hogy találkozzunk továbbra is, msn-ezzünk.

Vonzó személyiségnek tart, ahogyan én is őt, bár úgy érzem, most alapállásban csak szimpatikusak vagyunk egymásnak, úgymond "baráti" a kapcsolatunk. Szerinte rengeteg mindenben különbözünk, ezért nem tervez velem párkapcsolatot.

Ez úgy érzem, korrekt, és én is ehhez tartom magam. De szerintetek betartható ez így? Van valakinek erről tapasztalata?


2010. dec. 5. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Barátságnak jó.
2010. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Betartható,viszont később párkapcsolat is lehet belőle,annak ellenére hogy elsőre nemet mondott.
2010. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egész jól hangzik! Ne görcsölj rajta, hagyd, hadd történjenek a dolgok. Hiszen szabadok vagytok mindketten, miért ne barátkozhatnátok kedvetekre. Aztán majd kiderül, hogy a köztetek lévő különbségek valóban olyan kibékíthetetlenek-e:)


Sok szerelem kezdődött így:)

2010. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jaj, ti romantikus lelkűek:)

Nagyon céltudatos és hidegfejűnek tűnik, úgyhogy nem tudom, jó lenne-e vele a szerelem. Éppen ezért szavaznék én is csak a barátságra.

2010. dec. 5. 20:34
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Én a helyedben menekülnék.Ez a srác egy görcsökkel teli lelki roncs. Normális esetben ha valaki szimpatikus, élvezed a társaságát, a többi majd alakul. Megismered jobban, vagy bejön, vagy nem. Ő meg már az elején meg akarja szabni a dolgok menetét, téged meg korlátozni akart az érzéseidben. Ez így nem működik. Sosem leszel boldog mellette, még barátként sem, mert mindig arra fog emlékeztetni, hogy nem kellesz neki mint nő. Ha meg meggondolja magát és mégis, mindig benned lesz a kétely, hiszen már az elején megmondta, hogy nem kellesz. Láttam ilyet, szenvedés volt végig, aztán szétmentek. A végére a a kapcsolat elején még lelkileg egészséges fél is önbizalomhiányossá, bizonytalanná vált, évek múlva se bírta összevakarni magát.
2010. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Á, ugyan! Lehet, hogy a mindennapi életben hidegfejű, de attól még a nőkkel... Azt hiszi, hogy összeadás-kivonással meg lehet oldani az emberi kappcsolatokat is: ennyi tulajdonság egyezik, ennyi nem stb.


Lehet, hogy sok csalódás érte?

2010. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

20:36-nagyon elgondolkodtató amit írtál, szerintem -nem igazán tudatosan-én is ezért félnék, ha véletlenül mégis szerelembe esne. Mondjuk a külsőmet illetően is tett már pozitív megjegyzéseket, úgyhogy tényleg fura.

20:44: igen, nagy csalódáson van túl...

2010. dec. 5. 20:49
 8/20 anonim ***** válasza:

Saját történet: randi, sokáig barátkozás, majd összejöttünk. Rá két hétre "inkább barátnak tekintelek, mint a páromnak". Szakítás. Még néhány kör ugyanezzel a koreográfiával. Most a férjem.

Nála az volt az ok, hogy frissen válás után volt és még saját magát se találta meg a világban, megijedt egy kapcsolattól.

Hogy miért mentem bele sokadszorra is az újrakezdésbe? Mert soha nem vert át, minden egyes alkalommal elém állt és elmondta, hogy éppen mit gondol, mi a baja, miért nem jó most. Vállalta, hogy esetleg hozzávágok egy hamutartót, nem sunyított. Nekem pedig megérte várni.

2010. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
itt is friss válás van, de ő már rendben van, vagy legalábbis ezt mondja...
2010. dec. 5. 21:06
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Csalódott? Akkor azért viselkedik így, azaz hideg rációval próbálja az összes lehetőséget kizárni, ami egy kapcsolat megromlásához vezet. Valószínű most itt tart, és téged mint érzelmekkel teli nőt nem vett még észre.


A kérdés csak az, hogy érdemes-e várnod. Ki tud-e kászálódni a sértettségéből, vagy sokáig a sebeit nyalogatja és minden nőben potenciális fájdalmat-okozót lát.

2010. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!