Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni egy férfira?

Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig érdemes várni egy férfira, aki már csak a gyerekek miatt (12, 14) van a felesége mellett? (És a feleség is viszont?)
2010. dec. 5. 19:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Valamit jegyezzen meg mindenki egyszer s mindenkorra:Egy pasit sem fog soha,huzamosabb ideig a felesége mellett tartani egy vagy több gyerek!Ha a pasinak rossz otthon,nem szereti a feleségét,bármennyi gyereke is van,le fog lépni!!!
2010. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

13:45

Neked is akkor kell ilyet írnod, mikor már próbálnám végre belátni, hogy soha....

Úgy látom, a remény sem adja fel soha...

:)

2010. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
15%

Szánalmas az olyan "nő" aki ilyen szituációba belemegy, és vállalja a szerető szerepét. Amit a férfi mondd, az meg egy dolog, az is lehet hogy köszönőviszonyban sincs a valósággal. Miért titkol téged mindenki előtt hm? Nemhogy a feleségének nem mutat be, de még a barátainak sem?

Nem lehet hogy azért hogy le ne bukjon? Nem érzed szánalmasnak magadat? Úgy rángatnak ahogy akarnak, úgy használ téged az a férfi ahogy akar, te meg tűrsz, és vársz hűségesen mint egy kutya. Szánalmas vagy.

Magára valamicskét is adó nő nem kezd nős férfival, sem olyannal aki kapcsolatban van, sem olyannal aki együtt él az állítólagos "exével", és teljesen mindegy hogyan magyarázkodik a férfi. Az olyan nő aki ilyet csinál egy szánalmas, naiv, buta liba, aki meg is érdemli a nyomorát.

2010. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát..

Egyre inkább erősödik bennem, hogy nem éri meg várnom... Már így is idegileg kikészített ez a bő egy év...

2010. dec. 8. 18:45
 25/25 anonim ***** válasza:

Hidd el fogsz találni egy olyan szingli pasit,akinek csak te kellesz.Ne hagyd h kihasználjanak,én hagytam, és idegileg majdnem összeomlottam.Egy valamit jegyezz meg!

Nős,párkapcsolatban élő pasival sohasem jó kezdeni,mert az eset 90%-ában nem alakul jól a dolog.

Gondolj csak bele,ha a pasi a feleségével megtette,akkor ha úgy alakulna veled nem tenné meg?

Ilyen egy ideális férfi?

Ennél a pasinál 1000X jobbat is találnál szerintem!

Ha köztetek sem alakulna jól a dolog az ilyen pasi szemrebbenés nélkül lelépne.

2010. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!