Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni egy férfira?

Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig érdemes várni egy férfira, aki már csak a gyerekek miatt (12, 14) van a felesége mellett? (És a feleség is viszont?)
2010. dec. 5. 19:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

Akkor visszakanyarodtunk oda, hogy miért nem mutat be a nejének?

Másrészt a "gyerekek miatt" azért rossz duma, mert úgyis érzik/tudják, hogy mi a helyzet. Ha elválnának és vállalnák, hogy a gyerekeknek egyszer el kell mondani - úgyis elfogadják később - akkor hosszútávon jobb lenne.

Így a gyerekek annyit látnak, hogy van egy diszfunkcionális kirakatcsalád, aki bort iszik, de vizet prédikál.

2010. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, azt hogy ő hogy gondolja jónak a gyereknevelést és hogy mit akar kezdeni az életével és a házasságával, az ő dolga. te azt tudod eldönteni, hogy neked az ő viszonyulása hozzád jó vagy nem teljesen jó. Ha nem jó, megmondod hogy te milyen kapcsolatra vágysz igazából. Erre ő azt mondja hogy csak ennyit tud adni. Vagy beéred ennyivel, vagy azt léped hogy jó, de akkor nincs kizárólagos kapcsolatotok, mert te családot szeretnél, gyereket vagy nem tudom, úgyhogy ha utadba akad olyan férfi aki ezt megadja neked, akkor lelépsz. és elkezdesz nézelődni. A pasi vagy összekapja magát vagy nem. Ha nem, akkor jobb is ha mást találsz.


32/N

2010. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
semeddig hagyd a fenebe ki vagy hasznalva csak
2010. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%
Hehe... szerencsétlen... :DD
2010. dec. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdemes várni. Nyitott házasság, de házasság. Ebbe hol van egy 3.4. vagy nincs éppen. Megalázó helyzet egy nőnek.
2010. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 tetris ***** válasza:
100%

Amint lehetőséged adódik, és megismerkedsz egy jobb pasival, azonnal lépj le. Ne várj rá, mert az, hoy majd elválik, nagyon bizonytalan. Biztosan szereted ezt a férfit, ezért tartod fenn magad neki, de gondolj arra, hogy az idő fogy, te se leszel fiatalabb. Talán éppen most szalasztod el a lehetőséget, hogy feleség, anya legyél egy másik férfi mellett.

Nézd a dolgot a nős férfi szempontjából. Számára most minden úgy van jól, ahogy most van. Otthon megvan a jól bejáratott, megszokott környezete, a gyerekei. Otthonon kívül meg ott van neki az ingyen kufircolás. Csak azért, hogy téged boldoggá tegyen, a büdös életbe nem fog elválni, legfeljebb akkor, ha az asszony otthonról kivágja. Na akkor valószínűleg hozzád fog menni vígaszért. De addig....?

Egyáltalán bekövetkezik ez valaha?

És tedd fel magadnak a kérdést: Egyészen biztos az, hogy annyira szereted ezt a férfit, hogy akár az egész fiatalságodat képes lennél feláldozni rá? Mi lesz veled, ha 10 év múlva még mindig a szerető szerepkörében leszel, és egy nap azt mondja majd, hogy talált egy újabbat?

Oda a fiatalságod, oda az álmaid, oda a reményeid.

A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy keress más társat!

Ez egy zsákutca, amiben most vagy! Magadat csapod be, ha vársz rá. Soha nem fogja feladni a kedvedért a kényelmét, a megszokott környezetét. Ha akarta volna, már rég megtette volna. Ne hagyd magad, hogy kihasználjanak. Esetleg az lehet egy megoldás, ha már annyira szereted, hogy kitűzöl neki egy ésszerű, konkrét határidőt. Ha addigra elválik, vagy legalább beadja, akkor oké. Ha nem, akkor levonhatod a konzekvenciát.

Nagyon sok szeretettel és együttérzéssel minden jót kívánok!

2010. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
asszonynak mutasspn be mindenképp addog csak kamu bármi amit állit. ha bemutat akro várj rá ha nem lehet az asszony pasija is kamu...nekem volt egy pasim álitotta jajj csak azert mert nincs munkaja a nönek es 10 evig együtt voltak stb stb- aztan mikor ott voltam találtam egy hasznalt ovszert az agyukban de ő állitotta nincs sex... erről ennyit egy ágyban alszanak nem?
2010. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom gyorsan lépj le!

voltam hasonló kapcsolatban,nem működött kettőjük között,és a pasi azt mondta hogy szeret,de én csak egy szerető voltam neki,és mindig az is maradtam

együtt volt a párjával,nem volt jó neki,aztán jött hozzám

szerencsére ki tudtam lépni ebből a kapcsolatból,de addigra már teljesen tönkretett a pasi idegileg,hosszú idő kellett míg kihevertem

én is csak egy áldozat voltam,aki azt hitte hogy szeretik,de csak a testemet szerette az a se..fej

megérte?

A francokat!

2010. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a helyzet a férfiaknak/nőknek többnyire kényelmi szempontok miatt felel meg. Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Nem kívánják felvállalni a konfliktusokat, nem akarnak változtatni az életükön, mert az macerás, problémákkal, nem várt helyzetekkel jár együtt. Nem kívánják felrúgni a biztos hátterüket a bizonytalanért még akkor sem, ha a biztos esetleg nem minden szempontból jó.

Itt nem az a kérdés, hogy neki(k) ez miért jó, inkább az a kérdés, neked megfelel-e ez így, hogy vársz rá x évig. A jövő sosem biztos, nem lehet úgy élni, hogy majd a jövőben boldog leszek. Semmi garancia nincs rá, hogy akkor majd másképp dönt, amikor már nagyobbak lesznek a gyerekei, ezt azért vedd figyelembe, viszont ha Te így is boldog vagy, neked megfelel a várakozás, akkor nincs probléma.

Én is hasonló helyzetben vagyok, a párom kisfia miatt van a kapcsolatunkban több kompromisszum is, ez szerintem természetes, de nem kötök mindenben kompromisszumot és főleg nem vég nélkül.


Egyik gyereknek sem tesz jót, ha álszent világban nő fel és hazugság, hamis családmodell veszi körül.

2010. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben felesleges várni!

Anyám 10 évig volt apám szeretöje. Az akkori feleség is tudott róluk de nem szólt. Apám is folyton a gyerekeivel takarózott, hogy nem akarja otthagyni öket. Aztán anyám berágott érthetö módon, hiszen 23 éves korától 33-ig csak jártak, de ö is szeretett volna gyereket és úgy érezte, hogy ha tovább vár kifut az idöböl. Elkezdett másokkal ismerkedni, fater meg féltékeny lett. És ekkor anyám megmondta, ha nem válik akkor szétmennek. És elvált. Más kérdés, hogy aztán a lehetö legrosszabb döntése volt anyámnak hogy vele maradt, hiszen kapott egy alkoholista dögöt, de nem mindenki ilyen.

Te is bevetheted ezt, innen ki fog derülni, hogy mennyire vagy fontos neki!

Sok sikert!

22/L

2010. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!