Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várni egy ilyen férfira?

Érdemes várni egy ilyen férfira?

Figyelt kérdés
Pár hónapos kapcsolatunk alatt juthattunk volna többre is,de ő kijelentette,hogy az ő tempója lassú és megfontolt,és bár akadálya nem lenne a komolyabb kapcsolatnak,házasságnak,mégis inkább teljen el 2-3 év,mert az a biztos,és ő akarja,csak majd akkor,és vagy őt választom így és akkor,vagy elhagyom. Addig heti-kétheti párórás találkozás,bár lenne lehetőség többre is,csak ő nem akar sietni. Ő 30+/F,én 25/L
2010. nov. 17. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha még sokáig akarja húzni a heti, pláne kétheti párórás találkozásokat, akkor szerintem nem éri meg várni. jó persze, nem kell egyből a második napon összeköltözni, de valahogy kéne, hogy valami alakuljon is. ha nem fejlődik sehová a kapcsolat, csak marad ezen az adott szinten, az nem jó jel.
2010. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Avval egyetértek h nem kell elsietni semmit de abban nem h heti két heti találkozások legyenek...Ne haragudj de nekem az jutott eszembe így elsőre h nem lehet h neki rajtad kivül van valakije?No ne érts félre csak ez jutott eszembe.Én egyébként megmondanám neki h kevés ez a találkozás és ezen változtassatok....Ha ezt meg tenné akkor várnék rá de sztem nem hiszem h túl komolyan vesz téged...
2010. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nős? mert nekem úgy tűnik... ez a lassú vagyok duma elég szar már ne is haragudj.. egy szerelmes férfi nem ilyen. lehet megfontolt ,de h ennyit akarjon csak veled lenni..


én furcsállnám

2010. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát. Ennyi idő alatt nem lehet rendesen megismerni a másikat, ráadásul egy idő után biztos, hogy meg is fogod unni... szerintem nem érdemes rá várni, márcsak a korkülönbség miatt sem. Rengeteg ismerősömnél jelentett később gondokat már egy ilyen különbség is...
2010. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
szerintem itt nem a kor különbség számít....A párom és köztem 6 év van és volt már 11 év különbséggel is párom és nem a korunk miatt mentünk szét...
2010. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A későbbieket hosszútávon gondoltam :) Ha véletlenül úgy alakulna... Anyósom példája, ő 45, apósom 60... És mit ne mondjak, vannak kisebb viták közöttük minden téren, ráadásul anyósom még nincs változókorban, apósom viszont már kiöregedett a hálószobai akcióból :D
2010. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy a házassággal nem akar sietni, ez elfogadható is lenne, de nem értem, miért korlátozza a találkozások számát, idejét.
2010. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, hogy a házasságot nem kell elkapkodni, de a ritka találkozásnak nem tudom, mi értelme.
2010. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az OK, hogy nem akarja a hazassagot elkapkodni, de ha meg lehetne oldani, hogy tobbszor talalkozzatok, akkor nem ertem, hogy miert nem. Bar lehet, hogy azert nem, mert ugy van vele, hogy nehogy megunjatok egymast, mert ugye sokan ebbe a hibaba esnek, mikor allandoan egymason csungnek. Vagy neki tobb szabadsag kell, egyedul, mert ezt szokta meg. De azert az is elarul a lassu tempojarol vmit, hogy 30+ evesen itt tart. Lehet, hogy tempotokban annyira kulonboztok, hogy nem illetek ossze. Meg kell tudnod beszelni ezt vele. Az ugy nem fair, hogy csak egyik fel igenyei szerint eltek, koztes megoldast kell talalni.


Mondjuk megmondom neked oszinten (de ez csak a sajat tapasztalatom es velemenyem), hogy en olyan ferfire nem varnek, aki azt mondja, hogy majd ha _o_ ugy gondolja valamikor x ev mulva elvesz...nekem ez hitegetesnek hangzik foleg, hogy benne van boven a korban. Nekem is volt ilyen es kiderult, hogy nem is akart tolem semmit, csak szorakozott, mig nem talalt szamara jobbat. Nem azt mondom, hogy o is biztos ilyen, de figyeld a jeleket, hogy egyaltalan osszeilletek-e, tudnatok-e egyutt elni, mert hiaba a szerelem, ha amugy nem illetek ossze. Ugy gondolom, hogy ilyen korban ha valaki valakit szeret, akkor mashogy all hozza.

2010. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon korainak tűnik néhány hónap után házassági ígéretet kérni egy férfitől. Nem lehet, hogy az elejétől ezzel nyaggatod és ezért megijedt tőled? Vagy azért kezdted ezt a témát forszírozni, mert már az elején is csak heti 1-2 nap jutott neked?

Ismerek olyan lányt, aki napi 3-szor megkérdezi a 3 hónapos párjától, hogy mikor veszel feleségül. Na, nem sok jót jósolok a kapcsolatra nézve. Ide a rozsdás bökőt, hogy a srác el fog menekülni. Ha ez a helyzet, akkor te riasztottad el.

Ha nem így kezdődött, hanem az elejétől fogva ilyen ritkán akar látni, akkor nem szerelmes. A szerelmes ember látni akar, éjjel-nappal.

2010. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!